Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Proč je Luigi's Box nejlepší alternativou Algolie pro Shopify?

Přestože je Algolia jedničkou mezi aplikacemi pro vyhledávání a objevování produktů v obchodech Shopify, pokročilé funkce a příznivé ceny Luigi's Boxu mohou být dobrým důvodem, proč právě tento nástroj považovat za první volbu.

Luigi's Box navíc nabízí nejjednodušší implementaci jako doplněk pro Shopify na jedno kliknutí. Začněte využívat celý potenciál svého obchodu Shopify po několika kliknutích. Čtěte dále a dozvíte se více.

Srovnání: Luigi’s Box vs. Algolia

Algolia se může zdát jako nejlepší volba díky svým funkcím a popularitě, ale Luigi’s Box ji může v mnohém překonat.

Funkce
Luigi's Box
Algolia
Samoobslužná integrace bez programování Jednoduchá integrace, kterou zvládnete sami bez pomoci IT oddělení
tick
cross
Integrace API Bezproblémová backend integrace přes API
tick
tick
Pokročilá jazyková podpora Špičkové zpracování evropských jazyků, včetně jazyků z regionu střední a východní Evropy
tick
cross
Návrhy synonym Návrhy synonym pomocí umělé inteligence pro všechny jazyky psané latinkou
tick
tick
Cena Férová cena, která nevystřelí přes noc
tick
tick
Doporučování produktů Personalizované doporučování produktů
tick
tick
Multiplatformová analytika Analytický nástroj kompatibilní s jakýmkoliv vyhledávačem
tick
tick
Připnutí produktu Možnost přiřadit produkt na požadovanou pozici ve výsledcích vyhledávání
tick
tick
Offline A/B testování Možnost vidět výsledky bez rizik ještě před spuštěním
tick
cross
Umělá inteligence / strojové učení Umělá inteligence / strojové učení k personalizaci zážitku z nakupování
tick
tick
Hlasové vyhledávání Vyhledávání produktu bez nutnosti psaní
tick
tick

Potřebujete pomoci s migrací? Nebo si chcete vyzkoušet, jak fungují nástroje Luigi’s Box Search a Recommender?

  • tick Analytika na 14 dní zdarma
  • tick Bez platební karty
  • tick Zrušení kdykoliv
Prezentace produktu

Čím je aplikace Luigi's Box Search and Discovery výjimečná?

Tým podpory

Náš tým podpory vás provede nejen počátečním nastavením, ale vždy vám rád pomůže s jakýmkoliv problémem a zlepší výkon vašeho obchodu.

Pokročilé funkce poháněné umělou inteligencí

Neustále se zdokonalující algoritmus umělé inteligence od Luigi's Boxu stabilně poskytuje pouze ty nejrelevantnější výsledky vyhledávání a personalizovaná doporučení produktů šitá na míru každému zákazníkovi.

Intuitivní uživatelské rozhraní a analytika

My v Luigi's Boxu chápeme, že jednoduché a snadno použitelné rozhraní je zcela zásadní. Z tohoto důvodu nabízíme uživatelsky přívětivou administraci a komplexní analytiku s jasným přehledem, kde můžete rychle identifikovat příležitosti ke zlepšení.

Vše na jednom místě

Luigi's Box není jen inteligentní řešení vyhledávání na webových stránkách, ale také sada nástrojů, které vám pomáhají zlepšovat výkonnost vašeho obchodu Shopify. Kromě vyhledávání nabízíme také komplexní analytiku, doporučené produkty na míru a funkci výpisu produktů.

Jak vybrat alternativu Algolie pro váš obchod Shopify?

Algolia je výkonné vyhledávací řešení s mnoha moderními funkcemi, ale je pro váš obchod Shopify dostačující? Při výběru alternativy nezapomeňte zvážit několik vlastností, které by měla alternativa číslo jedna mít.

Funkce a personalizace

Algolia nabízí velmi kvalitní vyhledávání a doporučování pomocí umělé inteligence, které přináší relevantní výsledky. Je tedy klíčové najít řešení se stejnými možnostmi. Stále však existují funkce, které Algolia zatím neobsahuje.

Jedná se například o pokročilou jazykovou podporu, zejména pro vícejazyčné obchody, řadu možností integrace, z nichž si můžete vybrat, offline A/B testování pro zjištění a výběr nejlepší verze e‑shopu, pokročilou detekci synonym a možnosti přizpůsobení.

Integrace a podpora

Další věcí, kterou je třeba při výběru alternativy zvážit, je snadná implementace. Hledejte řešení, které můžete do svého obchodu Shopify snadno implementovat, aniž byste potřebovali znalosti programování nebo tým IT specialistů v záloze.

Kromě toho je užitečné mít k dispozici pokročilý tým podpory, který vám pomůže přizpůsobit vyhledávání a doporučování konkrétním potřebám vašeho obchodu a je připraven pomoci, kdykoliv to bude potřeba.

Návratnost investic

Cena by neměla být při výběru softwaru tím nejdůležitějším faktorem. Může však hrát významnou roli především při výpočtu, zda se investice vyplatí. Algolia je velmi komplexní řešení, které vám umožní vytvořit špičkové vyhledávání, ale také vyžaduje hodně pozornosti, stojí peníze a pro vaše potřeby by mohlo být příliš náročné.

Existují ale řešení jako Luigi’s Box, která nabízejí podobné možnosti, ale za příznivější cenu.

Co o Luigi's Boxu říkají naši zákazníci

Proč je Luigi's Box vhodnou alternativou Algolie pro Shopify?

Plugin Shopify na jedno kliknutí

Plugin Shopify na jedno kliknutí

Luigi's Box je doplněk pro Shopify na jedno kliknutí. Stačí si stáhnout naše rozšíření pluginu z Shopify, a během několika minut můžete využívat všech výhod našich nástrojů.

Pokročilá jazyková podpora

Pokročilá jazyková podpora

Zejména majitelé e‑shopů, které fungují na více trzích a používají několik jazyků, by měli zvážit řešení s lepší jazykovou podporou. Právě Luigi's Box nabízí pokročilou jazykovou podporu pro většinu evropských jazyků včetně těch ze střední a východní Evropy.

Chápe, co uživatel potřebuje

Chápe, co uživatel potřebuje

Nástroje Luigi's Box Search a Recommender rozumí záměru uživatele a zobrazují jen relevantní výsledky a produkty doporučené na míru díky umělé inteligenci, která využívá data z předchozích interakcí. Díky pokročilé jazykové podpoře navíc rozumí většině překlepů a slangových výrazů a umožňuje vám spravovat vlastní synonyma a přidávat nová.

Offline A/B testování

Offline A/B testování

Další skvělou funkcí je offline A/B testování, které vám umožní otestovat nástroje Luigi's Boxu, než je spustíte naostro. Můžete tak minimalizovat rizika, že případné chyby mohou vést ke ztrátě zisku. Otestujte dvě verze jednoho řešení a vyberte tu, která vám bude vyhovovat nejvíc.

Cena

Cena

Luigi's Box i Algolia nabízejí podobné cenové modely. U obou je cena založena na využití, kdy klienti platí pouze za to, co využívají. Podle našich klientů, kteří dříve používali Algolii, je však Luigi's Box dvakrát levnější a nabízí další pokročilé funkce, které Algolia postrádá.

Zarezervujte si telefonickou konzultaci zdarma

Získejte bezplatnou konzultaci s jedním z našich specialistů na integraci. Ukážeme vám, jak Luigi’s Box zlepší uživatelskou zkušenost ve vašem e‑shopu a zvýší konverzní poměr.

Prozkoumejte funkce Luigi's Boxu

Luigi’s Box Analytics

Komplexní analytika, která identifikuje problémy s vyhledávacími dotazy a pomáhá najít způsob, jak je optimalizovat.

Luigi’s Box Search

Inteligentní vyhledávání s našeptávačem pomáhá návštěvníkům rychle najít produkty, které hledají, a výrazně jim tak šetří čas.

Luigi’s Box Recommender

Personalizované boxy s doporučenými produkty pomáhají zvyšovat průměrnou hodnotu objednávek a lze je umístit kamkoliv na webové stránky.

Luigi's Box Product Listing

Personalizované stránky s výpisem produktů, které jsou řazeny tak, aby zlepšily zážitek z prohlížení, podporují vaše obchodní cíle a zvyšují zisky.

Získejte bezplatnou konzultaci po telefonu s jedním z našich specialistů na e‑commerce. Ukážeme vám, jak může Luigi’s Box zlepšit vaše online podnikání.

Prezentace produktu

Časté otázky

Jaká je nejlepší alternativa Algolie pro Shopify?

Jsme přesvědčeni, že Luigi’s Box je jednou z nejlepších alternativ Algolie pro obchody Shopify.

Jak se Algolia instaluje do Shopify?

Algolia nabízí v Shopify App Store rozšíření pluginu, což umožňuje rychlou a snadnou instalaci.

Kolik stojí Algolia pro Shopify?

Ceny společnosti Algolia jsou stanoveny na základě jednotek a začínají na 1 USD za jednotku měsíčně u standardního plánu a 1,50 USD za jednotku měsíčně u prémiového plánu.

Je Algolia tou nejlepší aplikací pro vyhledávání v Shopify?

Algolia je rozhodně jednou z nejlepších možností, pokud uvažujete o pokročilém řešení vyhledávání. Můžete však zvážit i další pokročilé nástroje, jako je například Luigi’s Box.