Co je vyhledávací software
  pro agentury?

  Proč je inteligentní vyhledávací software klíčový i pro agentury? Vyhledávání je nástroj, který pomáhá zákazníkům efektivně získat výsledky vyhledávání. Používání inteligentního vyhledávacího softwaru zvyšuje prodeje, protože zákazníci, kteří snadno najdou to, co hledají, s větší pravděpodobností nakoupí.

  Pomáhá také lépe zacílit na nové zákazníky a zároveň uspokojuje potřeby těch stávajících. Odpověď je tedy jednoduchá – agentury mohou díky lepšímu vyhledávání klientům nabídnout ještě lepší služby.

  Luigi’s Box Search

  Luigi’s Box nabízí pokročilé vyhledávání s umělou inteligencí, abyste z vyhledávání vytěžili maximum. Tento jedinečný vyhledávací nástroj využívá strojové učení a umělou inteligenci k snížení počtu vyhledávání „bez výsledků“ a nabízí relevantnější výsledky.

  Naše vyhledávání pracuje se synonymy a překlepy a disponuje inteligentní funkcí našeptávače, který zákazníkům umožní získat požadované výsledky ještě před stisknutím tlačítka enter. Pokročilé vyhledávání může zvýšit konverze o více než 35 %.

  Jak jinak můžete použít
  Luigi's Box?

  Luigi’s Box nabízí další jedinečné funkce, jako je např. doporučení pomocí Luigi’s Box Recommender, který zobrazuje relevantní produkty nebo oblíbené položky na základě preferencí zákazníků a jejich předchozích vyhledávání.

  Recommender také nabízí alternativy vyprodaných produktů, takže zákazníci neodejdou bez nákupu, i když produkt, pro který přišli, již není dostupný.

  Luigi’s Box poskytuje i komplexní analytiku, která umožňuje získat přehled o vyhledávání zákazníků, jejich zkušenostech a dalších trendech, identifikovat problémy a optimalizovat je.

  Analytika vyhledávání vám přinese zásadní přehled o tom, jak probíhá vyhledávání, a identifikuje nové obchodní příležitosti.

  Díky nástroji Luigi’s Box Product listing mohou zákazníci snadno najít produkt, který hledají, zkontrolovat si jeho vlastnosti, porovnat ho s jinými produkty, prohlédnout si recenze apod.

  S produkty od Luigi’s Boxu plníte své podnikatelské cíle rychle.

  Výhody používání funkcí Luigi's Boxu

  Společnost Luigi’s Box podporuje všechny, kteří pomáhají společnostem v oblasti e‑commerce zlepšit jejich zkušenosti s vyhledáváním produktů. Proto spolupracujeme s agenturami, které se věnují rozvoji e‑shopů.

  Jednou z nich je agentura Creative Sites, poskytovatel e‑commerce řešení, která nabízí služby, jako je tvorba e‑shopů a webových stránek, online marketing a poradenství v oblasti e‑commerce.

  Lidé z Creative Sites vědí, co musí mít dobrý e‑shop, abyste z něj vytěžili maximum. A právě proto jsou našimi partnery. Chcete se k nám přidat?

  Kontaktujte nás na +421 903 547 498
  nebo hello@luigisbox.com.

  Kontaktujte nás

  Časté otázky

  Jaké jsou výhody efektivního vyhledávání?

  Efektivní vyhledávací software přináší lepší použitelnost, takže zákazníci mohou bez námahy najít to, co hledají. To může zvýšit prodeje, protože zákazníci, kteří snadno najdou, co hledají, s větší pravděpodobností nakoupí. Navíc se sníží míra okamžitého opuštění a zvýší se příležitosti pro merchandising.

  Proč je Luigi's Box ideální software pro vyhledávání?

  Luigi’s Box je e‑commerce řešení, kterému důvěřuje více než 2 000 e‑shopů po celém světě. Od počátku své cesty získala společnost několik ocenění za svou analytiku nebo vyhledávání. Integrace Luigi’s Boxu se skládá ze čtyř jednoduchých kroků bez jakýchkoli IT dovedností nebo znalostí. Navíc máme skvělý tým specialistů, kteří jsou nejlepší v tom, co dělají. Luigi’s Box nabízí několik funkcí, díky kterým získáte ze svého podnikání maximum. Luigi’s Box je kompatibilní s jakoukoliv e‑commerce platformou.