Vyhledávací software pro společnosti a jeho význam

  První věc, kterou návštěvníci při příchodu na váš web často udělají, je použití funkce vyhledávání. Mohou hledat konkrétní službu nebo jen zkoumají dodavatele podnikových produktů, a právě tady musíte vyniknout. Představte si, že navštívíte webové stránky a ztratíte spoustu času, než se dostanete ke konkrétnímu zboží nebo službám, které jste přišli hledat.
  Je to otravné, že? Pokud odpovíte ano, víte, že pro efektivní vyhledávání je správná technologie nezbytná. Zejména pokud jste firma, která prodává své produkty a služby extrémně zaneprázdněným vrcholovým manažerům. I když vyhledávání na webu tolik návštěvníků nepoužívá, je pro zlepšování uživatelského komfortu a získávání věrných zákazníků klíčové.

  Používání podnikového vyhledávacího softwaru vám pomůže získat přehled o trendech ve vyhledávání, optimalizovat jeho výkonnost, následně splnit požadavky návštěvníků a zvýšit příjmy. Zjistěte, co vše dokáže jediný vyhledávač a jeho funkce udělat pro váš podnik za velmi krátkou dobu.

  Luigi's Box Search

  Luigi’s Box poskytuje vyhledávání pomocí umělé inteligence které pomáhá zákazníkům najít to, co hledají, přizpůsobit webové stránky jejich záměrům a zvýšit konverze o více než 35 %. Tento nástroj upravuje výsledky vyhledávání tím, že se umí vypořádat s překlepy, synonymy a diakritikou. Nabízí také funkci našeptávače, který zobrazuje výsledky od prvního zadaného písmene, aby se zákazníci dostali k vašemu zboží nebo službám co nejrychleji.

  Luigi’s Box Search dokáže předvídat záměr zákazníků od první interakce, zlepšuje personalizaci obsahu webových stránek a vede k relevantním výsledkům. Inteligentní vyhledávání s našeptávačem výrazně šetří při nakupování čas. Dokáže si poradit s jakýmkoli vyhledávacím dotazem a vždy zobrazí relevantní výsledky.

  Spolu s vyhledáváním Luigi’s Box Search se vyplatí používat nástroj Luigi’s Box Analytics. S tímto nástrojem získáte řídicí panel, který vám poskytne super rychlou vizuální zpětnou vazbu o stavu vašeho vyhledávání. Podrobná analýza obsahu vám také pomůže pochopit, jak se zákazníci dostanou k vašemu hlavnímu obsahu, kolik vyhledávání končí bez výsledků a zda celkově získávají relevantní výsledky. Vyzkoušejte naši analytiku ještě dnes na 14 dní zdarma a zjistěte více o výkonnosti vašeho vyhledávání.

  Nejlepší funkce pro společnosti

  Každý, kdo působí v online prostoru, hledá nejlepší způsoby, jak zlepšit své podnikání. Jedním z takových zlepšení je inteligentní vyhledávací software vhodný pro enterprise podniky a jejich potřeby. Co by mělo takové řešení vyhledávání nabízet? Existuje jen jedna správná odpověď – prodávat více a zvýšit celkové příjmy. Jak toho ale dosáhnout? Měli byste být schopni poskytnout relevantní výsledky vyhledávání během několika vteřin. A právě zde nastoupí Luigi’s Box Search se svou analytikou vyhledávání, která pomocí umělé inteligence poskytne lepší zážitek z vyhledávání v reálném čase. Neustále se učící algoritmus umělé inteligence zajišťuje, že relevantní výsledky se v seznamech vždy objeví na prvních pozicích.

  Další skvělou funkcí je Luigi’s Box Recommender. Na základě aktivity zákazníka na webu dokážeme předvídat jeho záměr a personalizovat obsah webu tak, aby měl z nákupu tu nejlepší zkušenost. Kromě personalizovaných doporučení na základě preferencí nebo podobnosti s předchozími interakcemi s webem nabízí Recommender také alternativy k nedostupným nebo nejoblíbenějším produktům.

  Pokud vaše webové stránky obsahují celou řadu zboží a služeb, měli byste zvážit přidání funkce Luigi’s Box Product listing, která zákazníkům pomůže rychle vyhledávat, získat více informací o celém sortimentu produktů najednou, porovnat je s jinými nabídkami, zobrazit recenze produktů a nakonec provést nákup.

  Výhody používání funkcí Luigi's Boxu

  Jaké jsou výhody používání Luigi’s Boxu na enterprise platformách? Zpracovali jsme některé z našich úspěšných příběhů se skutečnými výsledky, abyste se mohli přesvědčit sami.

  Pomocí vyhledávání na základě umělé inteligence můžete přizpůsobit svůj web záměru vašich zákazníků, kteří díky tomu získají požadované informace ve zlomku vteřiny. Inteligentní vyhledávání vám může pomoci nejen s hledáním produktů, ale i s mnohým dalším. Nenechte své zákazníky bloudit na vašem webu, aby našli to, pro co přišli.

  Úspěšně jsme například integrovali vyhledávání s našeptávačem, které návštěvníkům pomáhá najít informace o produktech a službách na webu a v sekci Pomoc a podpora, pro nejinovativnější banku na Slovensku. Pro jednoho z největších mobilních operátorů na Slovensku jsme úspěšně implementovali našeptávač přes Google Tag Manager bez nutnosti zásahu interního IT oddělení našeho klienta. Značnou výhodou je, že inteligentní vyhledávání v sekci Centrum podpory může výrazně zpřístupnit zákaznickou podporu.

  Díky nástroji Luigi’s Box Recommender je o 56 % vyšší pravděpodobnost, že se zákazníci vrátí na váš web a znovu použijí vaše služby. Mají totiž pocit, že jsou vždy na správném místě díky doporučením šitým na míru každému z nich. Boxy s doporučeními budou přizpůsobeny vašim potřebám a přáním a stanou se přirozenou součástí designu vašeho webu.

  Product Listing je vynikající nástroj určený k automatickému vylepšování seznamů relevantních nebo oblíbených kategorií a propagaci konkrétních produktů v dané kategorii, aniž by byla narušena jejich relevance.

  Luigi’s Box využívá nejnovější metody a nástroje, které vám pomohou být vždy o krok před konkurencí.

  Naplánujte si ještě dnes hovor s jedním z našich specialistů a získejte další informace o našich softwarových produktech nebo s námi rovnou začněte spolupracovat. Ukážeme vám, jak Luigi’s Box zlepší uživatelský zážitek ve vašem enterprise podnikání a zvýší mírů konverze a obchodní KPI.

  Podívejte se, jak O2 využívá vyhledávání od Luigi's Boxu k naplnění potřeb návštěvníků a ke zvýšení konverzního poměru o 320 %

  Jednomu z největších mobilních operátorů na Slovensku pomohl Luigi’s Box zlepšit výkonnost jeho vyhledávání. Search Analytics jsme implementovali na všechny stránky O2, včetně hlavního webu, e‑shopu a portálu otázek a odpovědí. Online tým O2 brzy viděl výsledky a uvědomil si, že pomocí funkce FixIt nasměruje návštěvníky na správné dotazy a stránky a také dokáže přizpůsobit obsahové stránky tak, aby odpovídaly jazyku zákazníků, o které tak nemusí zbytečně přicházet.

  Používání pravidel FixIt se v O2 stalo běžnou praxí. Každý měsíc je vytvořeno více než deset nových pravidel FixIt. V důsledku toho je konverzní poměr těchto pravidel o 136 % vyšší ve srovnání s běžným konverzním poměrem vyhledávání. Díky efektivnímu směrování návštěvníků k trendovým produktům a službám a zvyšující se zákaznické úspěšnosti vzrostl konverzní poměr o 320 %.

  Případová studie O2

  Časté otázky

  Jaké jsou pro společnosti výhody používání inteligentního vyhledávání?

  Inteligentní vyhledávání přináší lepší použitelnost, takže zákazníci mohou bez námahy najít to, co hledají. To může zvýšit jejich důvěru, protože neztrácejí obrovské množství času procházením podnikových systémů. S větší pravděpodobností navíc nakoupí a opakovaně se vrátí na váš web a stanou se věrnými zákazníky. Je o 70 % pravděpodobnější, že uživatelé vyhledávání si koupí vaše produkty, což zvýší vaše prodeje. A co víc, pokud optimalizujete funkci vyhledávání na stránkách, máte větší šanci přeměnit návštěvníky na věrné zákazníky. Inteligentní vyhledávání s našeptávačem pomáhá totiž návštěvníkům rychle najít produkty, které hledají, a výrazně tak šetří při nakupování čas, což rozhodně zlepšuje zážitek z nakupování a prohlížení.

  Jak mohu začít používat Luigi's Box?

  Je to velmi jednoduché. Nejprve vyplňte náš formulář a vytvořte si nový účet s adresou URL vašeho webu, vaší firemní e-mailovou adresou a telefonním číslem. Povinnou součástí používání našich služeb je poskytování analytiky. Luigi’s Box Analytics poskytuje data pro umělou inteligenci pro všechny produkty a umožňuje vám vidět dopad, který má Luigi’s Box na ekonomickou výkonnost vašeho podniku. Když je analýza hotová a vše je připraveno, nabídneme vám ukázku na míru, která bude přizpůsobena vašemu konkrétnímu případu, s čímž máme rozsáhlé zkušenosti.