Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Software pro hlasové vyhledávání

Software pro hlasové vyhledávání

Více než miliarda lidí na celém světě používá hlasové vyhledávání pro některé nebo veškeré vyhledávání na internetu.

Pokud jste do svého e‑shopu ještě neintegrovali technologii pro hlasovou interakci, přicházíte zbytečně o peníze!

S Luigi’s Boxem můžete snadno a za přijatelnou cenu oslovit více zákazníků a zvýšit své prodeje.

Co je hlasové vyhledávání?

Hlasové vyhledávání umožňuje uživatelům používat internet nebo aplikace pomocí hlasových příkazů, což jim přináší pohodlí a jednoduchost, které jiné způsoby přístupu k internetu nemají.

K čemu slouží hlasové technologie v internetových firmách? Je to technologie, která vám pomůže rozšířit váš dosah, navázat kontakt s více potenciálními zákazníky a zvýšit vaše prodeje!

Jak funguje?

Hlasové vyhledávání využívá automatické rozpoznávání řeči. To filtruje šum na pozadí a převádí přirozenou řeč na textový formát, který lze použít k vyhledávání informací na internetu.

Pokroky v oblasti strojového učení a umělé inteligence budou v příštích letech nadále přesnost a dosah této technologie zlepšovat.

Proč je hlasové vyhledávání v e‑commerce důležité?

Co je hlasové vyhledávání pro firmy? Je to účinný nástroj pro oslovení spotřebitelů tam, kde se právě nacházejí!

Rychlost

Jedna studie zjistila, že hlasové dotazy jsou až 3,7krát rychlejší než psaní dotazu. V době okamžitých odpovědí je vyšší rychlost důležitá! Spotřebitelé si stále častěji vybírají platformy nabízející hlasovou interakci pro rychlejší obsluhu.

Pohodlí

Technologie rozpoznávání hlasu umožňuje spotřebitelům vyhledávat informace a nakupovat produkty „za pochodu“, ať už při domácích pracích, v obchodě s potravinami nebo ve veřejné dopravě. Vzhledem k tomu, že na mnoha místech platí zákony vyžadující používání handsfree, považují spotřebitelé možnost hlasového ovládání za bezpečnější.

Dostupnost

Platformy pro hlasové vyhledávání usnadňují vyhledávání osobám se zrakovým postižením a všem, pro které je psaní na mobilním zařízení obtížné. Vzhledem ke stárnutí populace v mnoha zemích bude obliba tohoto způsobu přístupu na internet jistě růst.

Personalizace

Odpovědi při hlasovém vyhledávání jsou přizpůsobeny historii uživatele a poskytují personalizované zážitky, se kterými uživatelé častěji interagují. Tato technologie vytváří přirozenější uživatelský zážitek a optimalizované výsledky pro každý vyhledávací dotaz.

Zábava

Díky technologii hlasového vyhledávání může být vyhledávání informací zajímavější, protože pomocí lidské řeči mohou spotřebitelé klást své otázky stejným způsobem, jakým by se ptali člověka. Vyhledávání je najednou zábavnější, protože se otevírá nový zajímavý způsob interakce s produkty a službami online.

Jak hlasové vyhledávání implementovat?

Integrace Luigi’s Boxu za účelem implementace této technologie je velmi snadná. Low-code způsob implementace začíná vložením skriptu, který pro vás vygenerujeme, do záhlaví vašeho webu nebo pomocí GTM.

Poté budeme potřebovat informace o produktech, které nabízíte. Nejčastěji nám pošlete produktové feedy. Případně může váš web komunikovat přímo s našimi servery prostřednictvím rozhraní API. Pokud jste malá firma, může za vás veškerou integraci provést Luigi’s Box, nebo se můžete rozhodnout spravovat integraci sami. V každém případě budete mít k dispozici podporu našeho skvělého týmu.

Neexistují žádná univerzální „řešení“; nabízíme mnoho možností integrace a implementace, abychom pomohli majitelům firem získat přesně to, co potřebují.

Jsme kompatibilní s jakoukoliv platformou

Luigi’s Box je kompatibilní s jakoukoliv e‑commerce platformou včetně Shopify. Společně s vámi se postaráme o co nejhladší integraci.

Stačí několik kliknutí a můžete se pustit do práce. Naše podrobná analytika vám poskytne přehled o tom, jak vaši zákazníci používají vyhledávací panel na vašich webových stránkách a jak můžete zvýšit prodeje.

Potřebujete pomoc nebo máte nějaké dotazy? Jsme vám k dispozici na telefonu nebo e-mailu!

Kontakt

Další pokročilé funkce našeho vyhledávání

Umělá inteligence

Umělá inteligence

Používáme umělou inteligenci, a neustále tak zlepšujeme doporučování produktů. Čím víc se naše algoritmy učí, tím lepší výsledky získáváte.

Vyhledávání podle zeměpisné polohy

Vyhledávání podle zeměpisné polohy

To pomáhá filtrovat výsledky na základě polohy, což může být důležité pro malé podniky, které chtějí oslovit zákazníky v okolí.

Preference novinek

Preference novinek

Podpořte nové produkty a služby podle dotazů svých zákazníků!

Řazení produktů

Řazení produktů

Zvolte pořadí, v jakém se mají vaše produkty zobrazovat, abyste maximalizovali prodej ziskovějších položek.

Up-selling

Up-selling

Nabídněte zákazníkům doplňky a další příslušenství, abyste zvýšili své prodeje. Up-selling pomáhá zvyšovat průměrnou hodnotu objednávek a v konečném důsledku i vaše obchodní výsledky.

Export do formátu CSV

Export do formátu CSV

Snadno a rychle získáte přístup ke svým analytickým údajům pomocí funkce exportu do formátu CSV.

Využívání našeptávače

Využívání našeptávače

Podívejte se, jak funguje funkce našeptávače na vašich webových stránkách a jak ji lze vylepšit.

Co ještě dokážeme?

Chcete zvýšit prodeje v e‑shopu? Podívejte se na další služby, které kromě hlasového vyhledávání pro firmy nabízíme.

Luigi's Box Recommender

Náš nástroj pro doporučování produktů zvyšuje průměrnou hodnotu objednávek díky personalizovaným doporučením produktů pro každého zákazníka. Dopřejte svým zákazníkům mimořádný uživatelský zážitek, kdykoliv navštíví váš obchod.

Luigi's Box Product Listing

Čím více musí zákazníci klikat, aby získali informace o zboží, tím menší je pravděpodobnost, že si ho koupí. Zobrazte všechny potřebné informace o produktu najednou a usnadněte svým zákazníkům práci díky našim nástrojům pro výpis produktů!

Luigi's Box Analytics

S našimi analytickými nástroji získáte cenné informace o svých zákaznících! Sledujte konverze z vyhledávání, způsoby a důvody opuštěných vozíků a další informace!

Index vztahů

Index vztahů ve vyhledávání v e‑commerce na portálu G2

Zjistěte, jaké faktory ovlivňují vztahy mezi produkty. V níže uvedeném grafu naleznete informace o použitelnosti, kvalitě podpory a doporučeních.

Společnost
 • Jednoduchost používání
 • Pravděpodobnost doporučení
 • Kvalita podpory
 • Další faktory
Skóre
Luigi's Box
 • Jednoduchost používání: 1.75
 • Pravděpodobnost doporučení: 2.78
 • Kvalita podpory: 2.79
 • Další faktory: 1.67
Jednoduchost používání: 1.75
Pravděpodobnost doporučení: 2.78
Kvalita podpory: 2.79
Další faktory: 1.67
Skóre:
9.74
Constructor
 • Jednoduchost používání: 1.88
 • Pravděpodobnost doporučení: 2.9
 • Kvalita podpory: 2.79
 • Další faktory: 1.31
Jednoduchost používání: 1.88
Pravděpodobnost doporučení: 2.9
Kvalita podpory: 2.79
Další faktory: 1.31
Skóre:
9.36
Searchspring
 • Jednoduchost používání: 1.78
 • Pravděpodobnost doporučení: 2.69
 • Kvalita podpory: 2.7
 • Další faktory: 1.63
Jednoduchost používání: 1.78
Pravděpodobnost doporučení: 2.69
Kvalita podpory: 2.7
Další faktory: 1.63
Skóre:
8.92
Algolia
 • Jednoduchost používání: 1.92
 • Pravděpodobnost doporučení: 2.64
 • Kvalita podpory: 2.68
 • Další faktory: 1.45
Jednoduchost používání: 1.92
Pravděpodobnost doporučení: 2.64
Kvalita podpory: 2.68
Další faktory: 1.45
Skóre:
8.69
Syte
 • Jednoduchost používání: 1.75
 • Pravděpodobnost doporučení: 2.75
 • Kvalita podpory: 2.77
 • Další faktory: 0.96
Jednoduchost používání: 1.75
Pravděpodobnost doporučení: 2.75
Kvalita podpory: 2.77
Další faktory: 0.96
Skóre:
8.78
Zprávy z G2

Naberte s námi na rychlosti!

Momentum score pro vyhledávání v e‑shopech zobrazuje podle algoritmů G2 Momentum score každého produktu na vertikální ose a Satisfaction score na horizontální ose. Produkty ve stínované oblasti dosahují 25 % nejvyššího skóre v hodnocení Momentum Grid®.

Máte nějaké otázky?

Rezervujte si konzultaci po telefonu ještě dnes!

Zjistěte, jak snadné je implementovat software pro hlasové rozpoznávání do vyhledávání ve vašem e‑shopu. Objednejte si konzultaci po telefonu s jedním z našich odborníků ještě dnes!

Časté otázky

Co je software pro hlasové vyhledávání a jak funguje?

Hlasové vyhledávání je technologie, která uživatelům umožňuje získat rychlé odpovědi na internetu nebo ve specifických aplikacích pro hlasové vyhledávání pouhým zadáním příkazu v lidské řeči.

Díky pokroku v technologii rozpoznávání řeči se dotazy hlasového vyhledávání staly neuvěřitelně přesným a snadným způsobem vyhledávání informací.

Proč je hlasové vyhledávání v e‑commerce důležité?

Pomáhá zákazníkům zvládat více úkolů a vyhledávat informace za pochodu. Umožňuje také oslovit zákazníky, kteří mají problémy s fyzickým a řečovým postižením!

Jak můžu hlasové vyhledávání implementovat do svého e‑shopu?

Luigi’s Box umožňuje snadnou a cenově dostupnou implementaci. Pro mnoho e‑commerce platforem stačí několik kliknutí a jednoduché stažení aplikace.

Kolik lidí používá hlasové vyhledávání?

Hlasové vyhledávání používá 27 % celosvětové internetové populace a toto číslo se bude dále zvyšovat. V USA 71 % spotřebitelů uvádí, že dává přednost slovnímu dotazu před textovým.