Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Konverzní míra z vyhledávání Nay se zvýšila o 600 %

Největší slovenský prodejce spotřební elektroniky Nay byl jedním z našich prvních zákazníků. V Česku působí pod značkou Electro World.

Konverzní míra z vyhledávání Nay se zvýšila o 600 %

NAY je slovenskou jedničkou na poli spotřební elektroniky. V Česku působí pod značkou Electro World. Gejza Nagy (CEO, Luigi’s Box) v roce 2017 oslovil Martina Derňara (Chief Omnichannel Officer, NAY), aby vyzkoušel naši analytiku. V NAY postupně otestovali i další produkty a dnes patří k našim stálým klientům.

Co získali?

prodejci
spolehlivé ověření dostupnosti zboží skladem
zákazníci
rychlejší obsluhu v prodejně
návštěvníci e-shopu
intuitivní webové vyhledávání
klient
šestinásobné zvýšení konverzní míry vyhledávání

Conversion rate increased by 600%

We’ve been using Luigi’s Box since 2017. In addition to our search conversion rate increase by 600%, the service also enhanced our in-store customer service.

Martin Derňar
Chief Omnichannel Officer, Nay

Zlepšení offline prodeje

Prodejci v kamenných provozech jsou důležitou součástí NAY omnichannel konceptu. S e-shopem přicházejí do styku několikrát denně. Kontrolují, zda je žádané zboží na skladě.

Původní vyhledávání často poskytovalo informaci, že je zboží nedostupné, i když si prodejce byl jistý, že se na skladě prodejny nachází.

Luigi’s Box pomohl ověřování skladové dostupnosti zboží zefektivnit, a zákazníci tak dostávají požadovanou informaci rychleji.

Zlepšení online prodeje

Zákazníci e-shopu získali s Luigi’s Boxem nástroj pro vyhledávání, který doplňuje jejich zadání od prvního znaku, umí si poradit s nepřesnými frázemi a rozumí širšímu kontextu vyhledávání.

Zákazníci si okamžitě všimli, že vyhledávání na webu NAY funguje efektivněji. Jeho využití, které obvykle v segmentu elektroniky představuje cca 20 % trafficu, stouplo až na 30 % všech zákazníků e-shopu.

Nejvýznamnějším zlepšením však bylo zvýšení konverzní míry vyhledávání. Při srovnání čísel z roku 2017 a 2021 jsme zjistili, že tento poměr vzrostl o 600 %!

Jaké výhody přináší Luigi's Box našim klientům

Jak Muziker a Luigi’s Box vylepšily doporučení produktů

Připraveni na inspiraci? Podívejte se na naši studii případu a dozvíte se, jak Muziker a Luigi's Box společně zpřevratili online doporučení produktů.

Přečíst případovou studii

Společnost Diego zaznamenala nárůst konverzí o 28 %

Diego je známý prodejce podlahových krytin v regionu střední a východní Evropy, který se rozhodl začlenit Luigi's Box do svého online podnikání a dosáhl skvělých výsledků.

Přečíst případovou studii

EXIsport dosahuje impozantního zvýšení CTR v nástroji recommender o víc než 50%

Testy jasně ukázaly, že nástroj Luigi's Box Recommender má mnohem lepší výsledky než původní nástroje pro doporučování. Jeho nasazením v kategoriích získali další cenné transakce.

Přečíst případovou studii

Datart: Co stojí za 19% nárůstem konverzí? A/B test

Po vyhodnocení výsledků A/B testů vyhledávání se ukázalo, že řešení Luigi's Box je prokazatelně lepší než původní verze.

Přečíst případovou studii

Správná doporučení produktů dokážou zvýšit obrat

Luigi's Box Recommender nabízí řadu výhod, se kterými můžete pohodlně zvýšit obrat svého e-shopu.

Přečíst případovou studii
;