NOVINKA: Standardy a poznatky o vyhledávání v e-commerce. Klikněte sem pro aktualizované údaje pro rok 2024.

Vyhledávače na webových stránkách B2B

E-shopy na míru pro klienty v oboru B2B a SaaS

Internet poskytuje společnostem obrovský prostor pro objevování nových služeb, produktů a budování budoucích obchodních příležitostí. Prodejní proces v B2B je však mnohem komplikovanější a od marketérů se očekává, že budou znát svou cílovou skupinu mnohem lépe než v B2C.

Zákazníci v oblasti B2B a SaaS očekávají rychlé, spolehlivé a personalizované uživatelské prostředí a širokou škálu možností, které uspokojí nejrůznější obchodní požadavky. Luigi's Box nabízí několik pokročilých funkcí, které jsou pro B2B e-commerce sféru jako ušité. Rychlá integrace našeho řešení ve 4 snadných krocích a náš tým zkušených odborníků vám pomůžou rozběhnout vaše podnikání během chvilky.

Luigi's Box Search

Luigi’s Box Search je výkonný nástroj pro e-commerce, který využívá umělou inteligenci ke shromažďování dat a lepšímu obchodnímu rozhodování tím, že se učí od uživatelů vyhledávání a zlepšuje výsledky na základě jejich interakcí na webových stránkách. Náš inteligentní vyhledávač nabízí několik pokročilých funkcí, které rozšiřují možnosti vyhledávání.

Luigi’s Box Search využívá strojové učení a umělou inteligenci k rychlému vyhledávání tím, že porozumí vyhledávacímu dotazu, vybere relevantní klíčová slova a optimalizuje pořadí výsledků vyhledávání. Kromě toho Luigi’s Box sdílí relevantní obsah na základě konkrétního záměru vyhledávání, čímž podporuje obsahovou strategii a zlepšuje viditelnost vaší firmy online.

S čím dalším vám může Luigi's Box pomoci?

Luigi’s Box nabízí také další jedinečné funkce, jako je například doporučování produktů pomocí nástroje Luigi’s Box Recommender. Ten doporučuje relevantní produkty na základě preferencí a předchozích vyhledávání. Poskytuje také návrhy pro většinu nákupů a vyprodané produkty, takže zákazníci neodejdou bez nákupu, i když produkt, pro který přišli, již není k dispozici.

Luigi’s Box také nabízí komplexní nástroj Luigi’s Box Analytics, který pomáhá měřit a vyhodnocovat funkčnost vašeho vyhledávání. Pomocí vizuálního panelu Luigi’s Boxu můžete rychle zjistit, co se nejčastěji vyhledává, co zlepšit a jak dosáhnout zvýšeného nákupního zájmu.

U široké škály produktů zvyšuje Luigi’s Box Product Listing zážitek z prohlížení tím, že rychle najde hledaný produkt, zkontroluje jeho vlastnosti, porovná ho s jinými produkty a zobrazí recenze. To vše naráz urychluje nákupní proces.

Výhody používání Luigi's Boxu pro B2B a SaaS stránky

Neustále se učící algoritmus umělé inteligence vyhledávače Luigi’s Box Search zajišťuje, že relevantní produkty jsou ve výsledcích vyhledávání vždy na prvním místě. To vám umožní přizpůsobit stránky nákupnímu záměru vašich zákazníků a přimět je, aby o vás mluvili a šířili povědomí o vašich službách a produktech dál. Personalizované vyhledávání tak zvyšuje konverze v průměru o více než 35 %.

Kromě relevantních produktů doporučuje Luigi’s Box Recommender také alternativy k produktům, které nejsou skladem. To vede ke snížení míry odchodu a zvýšení prodeje. Recommender vám také umožňuje propagovat nejprodávanější produkty z vašeho sortimentu. Díky doporučením produktů je až o 56 % pravděpodobnější, že se vaši zákazníci vrátí a nakoupí znovu.

80 % zákazníků používá k procházení produktů navigaci. Luigi’s Box Product Listing je ideálním pomocníkem. Dokáže ušetřit zákazníkovi hodně času a urychlí nákupní proces, což vede ke zvýšeným tržbám až o 12 %. Navíc pomáhá vyhledávacím robotům a internetovým uživatelům rychle najít, co přesně hledají. Product Listing tedy zlepšuje interakci zákazníka s e-shopem.

Kombinace těchto funkcí je vše, co potřebujete k zlepšení svého podnikání.

Časté otázky

Časté otázky

Proč je kvalitní vyhledávání na webu pro B2B v e-commerce důležité?

B2B je segment se specifickým chováním zákazníků. K vyhledávání produktů, které chtějí koupit, často používají kódy produktů. Protože jejich nákupy bývají pravidelné, šetří jim produktové kódy čas. Z tohoto důvodu je pro ně používání vyhledávání přirozenou volbou. Je přitom důležité, aby vyhledávání mělo vysokou úroveň zpracování produktových kódů. 142 B 421, 142-B-421, 142B421 jsou kódy téhož výrobku. Je tedy nezbytně nutné, aby si dokázalo poradit s kterýmkoliv z těchto formátů.

Kolik lidí používá vyhledávání v e-shopech pro B2B?

Podle údajů z průzkumu používá 90 % zákazníků v e-shopech typu B2B k nalezení produktů vyhledávání.

Jak může můj e-shop pro B2B začít používat Luigi's Box?

Je to velmi jednoduché. Nejprve si vytvoříte nový účet a zadáte adresu URL svých webových stránek, firemní e-mailovou adresu a telefonní číslo. Poté do záhlaví svých webových stránek nebo pomocí nástroje Google Tag Manager vložíte skript, který pro vás vygenerujeme. Nakonec vám náš integrační tým nastaví a spustí vámi vybrané služby.