Vyhledávač s našeptávačem

Vyhledávací software s našeptávačem

Našeptávač je skvělá funkce, která umožňuje uživatelům na webových stránkách bleskově najít relevantní produkty ještě během psaní do vyhledávacího pole, a tím se zvyšuje šance, že dokončí nákup.

Kromě toho, že funkce našeptávače nabízí relevantní produkty na základě vyhledávacího dotazu, pomáhá zákazníkům objevit nové produkty nebo služby, o kterých možná nevěděli nebo je nenapadlo je hledat, a zvyšuje tak šanci na vyšší tržby.

Kouzlo našeptávače

Co dokáže vyhledávací panel s našeptávačem?

Funkce našeptávače zobrazuje zákazníkům relevantní výsledky v reálném čase od prvního stisknutí klávesy. Má jedinečnou schopnost zlepšit přesnost výsledků vyhledávání tím, že poskytuje návrhy vyhledávání relevantní k dotazu uživatele. Dále se skvěle hodí k redukci pravopisných chyb a překlepů, které mohou vést ke stránkám “bez výsledků”.

Používání našeptávače může zlepšit uživatelský zážitek a zvýšit pravděpodobnost, že uživatelé najdou to, co hledají. Další významnou výhodou je zvýšení rychlosti vyhledávání, protože uživatelé nemusí dokončovat psaní vyhledávacího dotazu a místo toho se mohou spolehnout na návrhy dotazů.

30%

Míra prokliku z našeptávače

20%

Míra konverze z našeptávače

S bleskovou rychlostí

Rychlé, prediktivní a personalizované výsledky

Šetřete čas zákazníků tím, že jim poskytnete návrhy běžných nebo oblíbených vyhledávacích dotazů, což jim umožní rychle najít to, co hledají, aniž by to zpomalilo výkon vašeho webu. Předpovědi našeptávače jsou vždy relevantní s ohledem na záměr vyhledávání uživatelů.

Díky této funkci můžete vytvořit personalizovanější vyhledávání tím, že budete poskytovat návrhy vyhledávání přizpůsobené zájmům a preferencím zákazníka. Ti mohou díky relevantním návrhům vyhledávat rychleji a dostanou se k vašim produktům rychleji než kdykoli předtím bez bezvýsledného hledání.

Jako alternativu k inteligentní funkci našeptávače jsme vytvořili funkci „Vyhledávání během psaní“, která zobrazuje výsledky a mění filtry v reálném čase během psaní vyhledávacího dotazu.

Důvěřuje nám víc než 3 000 online firem

Zprávy z G2

Naberte s námi na rychlosti!

Momentum score pro vyhledávání v e-shopech zobrazuje podle algoritmů G2 Momentum score každého produktu na vertikální ose a Satisfaction score na horizontální ose. Produkty ve stínované oblasti dosahují 25 % nejvyššího skóre v hodnocení Momentum Grid®.

Index vztahů

Index vztahů ve vyhledávání v e-commerce na portálu G2

Zjistěte, jaké faktory ovlivňují vztahy mezi produkty. V níže uvedeném grafu naleznete informace o použitelnosti, kvalitě podpory a doporučeních.

Společnost
 • Vyhledávací software s našeptávačem
 • Vyhledávací software s našeptávačem
 • Kvalita podpory
 • Další faktory
Score
Luigi’s Box
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 3.29
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 1.43
 • Kvalita podpory: 3.34
 • Další faktory: 1.71
Vyhledávací software s našeptávačem: 3.29
Vyhledávací software s našeptávačem: 1.43
Kvalita podpory: 3.34
Další faktory: 1.71
Score:
9.77
Constructor
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 3.43
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 1.43
 • Kvalita podpory: 3.4
 • Další faktory: 1.25
Vyhledávací software s našeptávačem: 3.43
Vyhledávací software s našeptávačem: 1.43
Kvalita podpory: 3.4
Další faktory: 1.25
Score:
9.51
Searchspring
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 3.29
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 1.36
 • Kvalita podpory: 3.27
 • Další faktory: 1.45
Vyhledávací software s našeptávačem: 3.29
Vyhledávací software s našeptávačem: 1.36
Kvalita podpory: 3.27
Další faktory: 1.45
Score:
9.37
Algolia
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 3.22
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 1.29
 • Kvalita podpory: 3.1
 • Další faktory: 1.67
Vyhledávací software s našeptávačem: 3.22
Vyhledávací software s našeptávačem: 1.29
Kvalita podpory: 3.1
Další faktory: 1.67
Score:
9.28
Syte
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 3.39
 • Vyhledávací software s našeptávačem: 1.41
 • Kvalita podpory: 3.47
 • Další faktory: 0.75
Vyhledávací software s našeptávačem: 3.39
Vyhledávací software s našeptávačem: 1.41
Kvalita podpory: 3.47
Další faktory: 0.75
Score:
9.02

Zjistěte, co může vyhledávání s našeptávačem udělat pro vaši firmu

Zjistěte více o konkrétních případech použití, jak může Luigi's Box zvýšit konverze, retenci, využití vyhledávání a celkové obchodní výsledky.

Dostanete se rychle k věci

Dostanete se rychle k věci

Čím rychleji zákazník produkty najde, tím vyšší je pravděpodobnost, že si je koupí. Umožněte svým zákazníkům najít a zakoupit hledané produkty bez zbytečného bloudění po webu.

Můžete personalizovat výsledky

Můžete personalizovat výsledky

Algoritmus vyhledávače Luigi's Box Search poháněný umělou inteligencí rozumí záměrům zákazníka. Zobrazuje výsledky přizpůsobené každému uživateli na základě jeho prohlížení a historie vyhledávání v minulosti, aby zlepšoval zákaznickou zkušenost.

Poradíte si s překlepy a synonymy

Poradíte si s překlepy a synonymy

Luigi's Box chápe, že džíny a rifle mohou znamenat totéž, ale nenechá se zmást ani překlepy nebo nesprávnými či slangovými výrazy, jejichž hledání by obvykle skončilo bez výsledků.

Zvýšíte tržby

Zvýšíte tržby

Tím, že vyhledávání s našeptávačem rychle zobrazuje správné výsledky, zvyšuje míru konverze z vyhledávání na vašem webu a zlepšuje celkovou zkušenost a zapojení uživatelů na vašich webových stránkách. To vede k většímu počtu vracejících se návštěvníků a opakovaným nákupům.

Získáte příležitost ke cross-sellingu svých produktů

Získáte příležitost ke cross-sellingu svých produktů

Značná část zákazníků přišla do vašeho obchodu kvůli jednomu konkrétnímu produktu. Ukažte jim svou kompletní nabídku tak, že do výsledků vyhledávání připnete oblíbené produkty.

Luigi's Box je kompatibilní s jakýmkoliv webem

Existují tři způsoby, jak vložit produktová data do Luigi’s Box.

Synchronizace přes content API

Data budou odesílána na naše servery. Proto posíláte aktualizace produktů pouze tehdy, když se změní. Pokud používáte podporovanou platformu, můžeme nastavit datové konektory.

Na vaší straně nejsou žádné vývojové náklady. Všechna potřebná data můžeme získat sami. Luigi’s Box je kompatibilní s jakoukoliv e‑commerce platformou.

Pro Tip: Pokud používáte podporovanou platformu, můžeme nastavit datové konektory. Na vaší straně nevzniknou žádné vývojové náklady. Dovedeme získat všechna potřebná data.

Konektory platforem

Pokud používáte podporovanou platformu, můžeme nastavit datové konektory, takže na vaší straně nevzniknou žádné vývojové náklady.

Můžeme stáhnout veškerá potřebná data a vy tak můžete přejít na krok čtyři. Pokud nespolupracujete s jednou z těchto platforem, můžete si vybrat, zda synchronizovat pomocí API nebo Feedů.

Pro Tip: Pokud používáte podporovanou platformu, můžeme nastavit datové konektory. Na vaší straně nevzniknou žádné vývojové náklady. Dovedeme získat všechna potřebná data.

Synchronizujte přes feedy

Data budou stažena z vašich serverů. Pokud dojde ke změně produktu, nebudeme o ní informováni, dokud nebude příště zpracován feed. Aktualizace dat se obvykle provádí šestkrát denně.

Pro synchronizaci dat můžete použít API nebo feedy. Potřebujeme aktuální informace o produktech, kategoriích, značkách a (volitelně) článcích.

Pro Tip: Pokud používáte podporovanou platformu, můžeme nastavit datové konektory. Na vaší straně nevzniknou žádné vývojové náklady. Dovedeme získat všechna potřebná data.
Jednoduchá integrace

Jak to funguje? Je to úplně jednoduché

Integrace Luigi's Boxu je naprosto snadná! Naše nástroje spustíte podle těchto čtyř jednoduchých kroků a zároveň ulehčíte práci svému IT oddělení.

1. Vytvořte si účet

Stačí vám jen pár minut, abyste zadali základní údaje a vytvořili si účet zdarma.

2. Spusťte analytiku

Integrujte nástroj Luigi's Box Analytics a podpořte tak proces učení na svých webových stránkách.

3. Proveďte synchronizaci katalogu

Jednoduše synchronizujte produkty prostřednictvím rozhraní API nebo propojte kanály s naším systémem.

4. Spusťte nástroje

Vybrané nástroje budou přizpůsobeny vašemu designu a můžete začít.

*zkušební verze Search a Analytics na 30 dní zdarma

Pokročilá jazyková podpora

Luigi’s Box podporuje celou řadu jazyků, takže naše produkty můžete používat v mnoha překladech a lokalizacích.

Díky sjednocení gramatických tvarů a zajištění lemmatizace slov všude tam, kde je to nutné, můžete zajistit bezproblémové nakupování pro každého zákazníka v různých jazycích: zejména ve všech hlavních evropských jazycích, dokonce i v regionu střední a východní Evropy.

Přirozený vzhled vyhledávacího pole s našeptávačem

Design návrhů našeptávače lze snadno přizpůsobit podle vašich preferencí. Přestože se jedná o software třetí strany, bude vždy vypadat jako nativní součást vašich webových stránek.

Naše nástroje jsou responzivní, takže budou na různých zařízeních s různou velikostí obrazovky, včetně mobilů, vždy vypadat přirozeně. Funkce vyhledávání proto funguje skvěle za všech okolností a v každém uživatelském rozhraní.

Poznejte své zákazníky. Dopřejte každému návštěvníkovi personalizovaný zážitek z objevování produktů, a podpořte tak své prodeje.

 • tick Zkušební verze na 30 dní zdarma
 • tick Bez platební karty
 • tick Zrušení kdykoliv
Vytvořte si účet zdarma
Ohlasy zákazníků

Přečtěte si, jak jsme pomohli nespočtu firem po celém světě

Luigi’s Box je jedním z nejlepších řešení pro vyhledávání a objevování produktů z dobrého důvodu. Podívejte se na recenze našich klientů a zjistěte, jak jsme jim pomohli zlepšit jejich podnikání.

„Ukázalo se, že je to naprosto nenahraditelný nástroj!“

Extrémně snadno se používá a má robustní funkce, které posílí váš e-commerce projekt. Obzvlášť se mi líbí vyhledávání s umělou inteligencí a personalizovaná doporučení pro naše zákazníky. Ve skutečnosti se nám díky Luigi's...

Tomáš O.
Co-founder & CMO
Celá recenze na G2

„Velmi dobrý vyhledávač a nástroj na doporučování produktů.“

Dobrý vyhledávač a systém doporučování, který lze vyladit individuálním nastavením v pozadí. Je velmi užitečný, zejména pokud máte velmi rozsáhlou nabídku produktů.

Petr M.
Ověřený uživatel G2
Celá recenze na G2

„Skvělý produkt pro zákazníky. Velmi užitečný pro růst příjmů.“

Systém správy s mnoha funkcemi, přehledy a měsíční shrnutí v e-mailu, skvělá podpora (rychlá, dobrá doporučení, komunikace a další), stabilní.

Jozef F.
G2 verified user
Celá recenze na G2

Hodnota nákupního košíku se výrazně zvýšila

Recommender je užitečný a inspirativní nástroj, díky kterému mohou zákazníci objevovat produkty od společnosti Powerlogy. Jak to víme? Průměrná hodnota košíku s jeho používáním dramaticky roste.

Michal Dodok
Head of Marketing, Powerlogy

Vývoj vlastního vyhledávání je jako snažit se vyvinout další Google

Nemá smysl vyvíjet vlastní vyhledávání. Předností Luigi's Boxu je to, že chápe naše potřeby a přizpůsobuje se jim. Taková úroveň pochopení a vstřícnosti u konkurence nabízející podobná řešení chybí.

Martin Derňar
Chief Digital & eCommerce, Nay

Mimořádné úsilí ke zlepšení obchodních výsledků

Luigi's Box našim zákazníkům zásadním způsobem usnadňuje nákupní proces. Navíc pro nás vyvinul několik funkcí, které nám zjednodušují management produktů v našem e-shopu.

Piotr Maciążka
Implementation Team Manager, Answear

Luigi's Box zlepšuje zákaznickou zkušenost

Nejvyšší přínos Luigi's Boxu je vidět ve zlepšení UX našeho webu. Čím rychleji zákazníci najdou, co hledali, a čím relevantnější výsledky dostanou, tím větší je šance, že nakoupí u vás.

Juraj Giacko
Head of E-Commerce, EXIsport

Lepší konverzní poměr a spokojenější zákazníci

Luigi's Box je skvělý nástroj, který doplňuje naše vlastní analytická data. Jeho implementace napomohla nejen vyššímu konverznímu poměru našeho e-shopu, ale pomáhá nám udržet zákaznickou spokojenost na vysoké úrovni.

Jana Karasová
Online Sales and Service Development Specialist, O2

Luigi's Box nám otevřel oči

Luigi's Box nám otevřel oči a ukázal nám skrytý potenciál vyhledávání. Provozovatelé e-shopů často investují zejména do reklamy, ale nevěnují dostatečnou pozornost nákupnímu procesu. Luigi's Box nám ukázal, co můžeme získat, když se...

Soňa Fialková
CEO, SpokojenýPes

Tým profesionálních specialistů

Luigi's Box nám dává záruku profesionality. Jelikož jsou to specialisté na vyhledávání, dokáží nás posunout k našim cílům mnohem rychleji.

Tomáš Bzirský
Performance Marketing Manager, Košík

Víc než 100.000 EUR ročně díky Luigi's Boxu

Vzhledem k naší velikosti nám Luigi's Box přináší víc než 100.000 EUR ročně prakticky bez práce. Při ceně, kterou za nástroj platíme, se nám investice vrací několikanásobně.

Jakub Žilinčan
Chief Marketing Officer, Electronic-star
Více nástrojů

Co nabízíme

Analytika

Komplexní analytika, která identifikuje problémy s vyhledávacími dotazy a pomáhá najít způsob, jak je optimalizovat a dosáhnout lepších výsledků.

Vyhledávání

Inteligentní vyhledávání s našeptávačem pomáhá návštěvníkům rychle najít produkty, které hledají, a výrazně tak šetří čas strávený nakupováním.

Doporučování produktů

Personalizované boxy s doporučenými produkty pomáhají zvýšit průměrnou hodnotu objednávky a můžete je umístit kamkoliv na webové stránky.

Výpis produktů

Personalizované stránky s výpisem produktů jsou uspořádány tak, aby zlepšovaly zážitek z prohlížení, podporovaly vaše obchodní cíle a zvyšovaly příjmy.

Přečtěte si naše případové studie

Zjistěte více o tom, jak zákazníci Luigi's Boxu využívají pokročilé nástroje pro vyhledávání a objevování produktů.

+600%

konverzní míra z vyhledávání

Přečíst případovou studii
+320%

průměrná míra konverze

Přečíst případovou studii
+100.000 EUR

nad rámec ročního obratu

Přečíst případovou studii
Logo Dr.Max
+230%

konverzní poměr u segmentu vybraných produktů

Přečíst případovou studii
+67%

konverze z našeptávače

Přečíst případovou studii
+9,49%

poměr konverzí z vyhledávání

Přečíst případovou studii
+96%

konverzní míra vyhledávání

Přečíst případovou studii

Integrace a naši partneři

Pomozte nám rozhodnout, které integrace máme přidat příště, a zanechte nám zpětnou vazbu. Díky našemu skvělému integračnímu týmu však můžete naše služby využívat nezávisle na platformě.

Vytvořte si účet

Vyzkoušejte Luigi’s Box ještě dnes

Zajímá vás, jak může Luigi’s Box zvýšit vaše konverze a obchodní KPI? Přečtěte si více.

  Časté otázky

  Časté otázky

  Co je vyhledávací software s našeptávačem?

  Vyhledávací software s našeptávačem je funkce vyhledávacího panelu, který zobrazuje relevantní návrhy výsledků hledání během psaní v reálném čase. Nemusíte tak potvrzovat vyhledávací dotaz a zobrazovat celou stránku s výsledky vyhledávání.

  Jak funguje vyhledávací software s našeptávačem?

  Našeptávač používá algoritmus strojového učení k předvídání produktů, které uživatelé hledají, na základě shody textu, naučených vzorců a předchozího chování zákazníků a podle nich zobrazuje relevantní výsledky.

  Jak implementovat vyhledávání s našeptávačem od Luigi's Boxu na své webové stránky?

  Implementace našeptávače je velmi jednoduchá. Skládá se ze čtyř snadných kroků, kdy stačí vytvořit si účet a vložit jeden řádek kódu na web.

  Jak si můžu vytvořit vlastní vyhledávací pole s našeptávačem?

  Abyste si mohli vytvořit vlastní vyhledávací pole s našeptávačem, musíte umět programovat. Vlastní řešení je možné naprogramovat pomocí veřejných knihoven nebo ho postavit na open-source softwaru, jako je například Elasticsearch. Přesto je nejjednodušší pořídit si hotové řešení, které je vyladěné a snadno se implementuje.