Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Integrace

Luigi's Box vyvíjí nástroje, které pomáhají e‑shopům zvyšovat prodeje a konverze díky co nejlepšímu zážitku z nakupování.

Nenašli jste své řešení?

Naše řešení můžeme integrovat s jakoukoliv platformou. Kontaktujte nás pro více informací.

Kontaktujte nás
Commercetools

Commercetools

Commercetools je cloudová platforma pro bezhlavý obchod od společnosti Commercetools Inc., která poskytuje rozhraní API k zajištění prodeje v e-shopu a podobných funkcí pro velké podniky.

Shopify

Shopify

Integrace vašeho obchodu Shopify s Luigi's Boxem vám přinese nástroje pro objevování a doporučování produktů, které vám pomohou zvýšit konverze.

Magento

Magento

Prediktivní vyhledávání na webu, doporučování produktů a výpis produktů od Luigi's Boxu lze snadno integrovat do e-shopu Magento. Vyzkoušejte si Luigi's Box ještě dnes!

Sitecore

Sitecore

Hledáte to nejlepší řešení vyhledávání pro svůj web Sitecore? Podívejte se na Luigi's Box a zjistěte, co dalšího kromě vyhledávání s umělou inteligencí nabízí.

Ruby on Rails

Ruby on Rails

Vylepšete své webové stránky v Ruby on Rails pomocí skvělé sady nástrojů od Luigi's Boxu. Integrujte naše špičkové produkty a zlepšete výkon svého e-shopu.

BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce je platforma pro elektronické obchodování, která funguje jako produkt SaaS a je oblíbeným řešením pro vytváření internetových obchodů. Zvládá ale i další související úkoly, včetně SEO, hostování webových stránek, marketingu a zabezpečení.

WordPress

WordPress

WordPress je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších nástrojů pro tvorbu webových stránek, který byl původně vytvořen jako systém pro publikování blogů.

Prestashop

Prestashop

Integrace s Prestashopem do vašeho e-shopu přinese vyhledávání, analytiku, doporučení a výpis produktů od Luigi's Boxu, a zlepšíte tak zákaznickou zkušenost.

Shopware

Shopware

Shopware je oceňovaná otevřená platforma pro segmenty B2C a B2B určená majitelům větších podniků a těm, kteří se jimi teprve stanou.

Shoptet

Shoptet

Zákazníci nakoupí, když najdou, co hledali. Najdou to i u vás? Pomozte jim najít, co hledají, díky inteligentním nástrojům pro e‑shopy.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce je open-source plugin pro elektronické obchodování ve WordPressu. Je určen pro malé i velké online podniky.

Momentum leader

Vhodný pro každou platformu

Luigi’s Box získal první místo v žebříčku trendů portálu G2 jako nejoblíbenější software pro vyhledávání v e-commerce.