Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Integrace

Luigi's Box vyvíjí nástroje, které pomáhají e‑shopům zvyšovat prodeje a konverze díky co nejlepšímu zážitku z nakupování.

Nenašli jste své řešení?

Naše řešení můžeme integrovat s jakoukoliv platformou. Kontaktujte nás pro více informací.

Kontaktujte nás
BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce je platforma pro elektronické obchodování, která funguje jako produkt SaaS a je oblíbeným řešením pro vytváření internetových obchodů. Zvládá ale i další související úkoly, včetně SEO, hostování webových stránek, marketingu a zabezpečení.

WordPress

WordPress

WordPress je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších nástrojů pro tvorbu webových stránek, který byl původně vytvořen jako systém pro publikování blogů.

Prestashop

Prestashop

Integrace s Prestashopem do vašeho e‑shopu přinese vyhledávání, analytiku, doporučení a výpis produktů od Luigi's Boxu, a zlepšíte tak zákaznickou zkušenost.

Shopware

Shopware

Shopware je oceňovaná otevřená platforma pro segmenty B2C a B2B určená majitelům větších podniků a těm, kteří se jimi teprve stanou.

Integrace s Shopify

Integrace s Shopify

Integrace vašeho obchodu Shopify s Luigi’s Boxem vám přináší nástroje pro objevování produktů, které pomohou zvýšit vaše konverze.

Integrace s Shoptetem

Integrace s Shoptetem

Zákazníci nakoupí, když najdou, co hledali. Najdou to i u vás? Pomozte jim najít, co hledají, díky inteligentním nástrojům pro váš e‑shop.

Integrace s Commercetools

Integrace s Commercetools

Commercetools je cloudová platforma na obchodování od společnosti commercetools inc., která poskytuje velkým podnikům rozhraní API pro podporu elektronického prodeje a další související funkce.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce je open-source plugin pro elektronické obchodování ve WordPressu. Je určen pro malé i velké online podniky.