Commercetools

  Platforma Commercetools je cloudová headless e‑commerce od commercetools inc., ktorá poskytuje rozhrania API na podporu predaja v e‑commerce a podobných funkcií pre veľké podniky.

  Nenašli jste své řešení?

  We can integrate our solutions into any platform. Contact us for more details.

  Kontaktujte nás

  Zákazníci, ktorí používajú vyhľadávanie, nakupujú o 70% častejšie

  Nestrácajte už viac zákazníkov, pretože nemohli nájsť produkty, ktoré skutočne máte. Vplyv Luigi’s Box na konverzie vo vyhľadávaní je dokázaný vo viacerých prípadových štúdiách vo všetkých segmentoch.

  Čo vám prinesie Luigi's Box integrácia?

  Integrácia Luigi’s Box prináša výhody, ako je pokročilé vyhľadávanie poháňané AI a odporúčania produktov s inteligentnou analytikou vyhľadávania, ktorá vám dodá všetky relevantné informácie o výkone funkcií vyhľadávania a navigácie vášho internetového obchodu.

  Aké sú najčastejšie vyhľadávania na vašej stránke, ktoré časti vášho obchodu majú problémy s poskytovaním relevantných výsledkov a kde strácate pozornosť zákazníkov.

  Okrem toho pomocou intuitívneho vyhľadávania Luigi’s Box prispôsobíte cestu návštevníka už od prvej interakcie a zaručíte mu ten najlepší zážitok automatickým dopĺňaním dopytov s toleranciou preklepov, čím ušetríte veľa času.

  Pomocí intuitivního vyhledávání dokáže váš web:

  Personalizovat vyhledávání už od první interakce

  Na základě zákazníkových kliknutí na produkty, kategorie, značky nebo filtry dokážeme odhadnout jeho záměr a preference. Čím víc akcí zákazník udělá, tím lépe se mu přizpůsobí obsah webu a relevance výsledků vyhledávaní bude vyšší.

  Zohlednit nákupní chování zákazníků v e‑shopu

  Při hledání fráze „antivirus“ se ve výsledcích mohou objevit balíky počítačů s antiviry. Zákazníka, který hledal antivirus, však notebooky nezajímají. Díky umělé inteligenci dokážeme ve výsledcích upřednostnit antiviry, i když oba produkty obsahují v názvu hledaný výraz.

  Jednoduše expandovat na zahraniční trhy

  Při expanzi na zahraniční trhy je důležitá lokalizace. O vyhledávání se s námi rozhodně bát nemusíte. Jazykové mutace pro nás nejsou problém. Luigi’s Box se používá ve 27 zemích.

  Upravit výsledky vyhledávání

  Průměrně 13 % vyhledávání neukáže žádné výsledky. V případě našich klientů se pohybujeme mezi 1 a 5 %. Naše vyhledávání si poradí s překlepy, synonymy i diakritikou.

  Filtrovat výsledky pomocí fasetových filtrů

  Pro různé produkty jsou relevantní různé filtry. Náš algoritmus ví, jaké filtry potřebuje každá kategorie, a zákazníky tak nebudou mást nepodstatné filtry.