NOVINKA: Standardy a poznatky o vyhledávání v e-commerce. Klikněte sem pro aktualizované údaje pro rok 2024.

Odvětví

Podívejte se, jak Luigi's Box pomáhá v různých odvětvích

Podívejte se, jak naše pokročilé funkce pomáhají majitelům e-shopů v různých odvětvích. Na co byste se měli především zaměřit? Proč je inteligentní vyhledávání na webu klíčové? Jaké další funkce by měly vaše webové stránky obsahovat, aby se zařadily mezi ty nejlepší? Toto a mnoho dalšího se dočtete na následujících stránkách. Připravili jsme také podrobné případové studie z našich úspěšných projektů.

Luigi's Box vám pomůže s každým problémem.

Móda

Získejte až o 32 % víc konverzí z vyhledávání díky pokročilému vyhledávání a podrobné analytice od Luigi's Boxu.

Zdravotnictví

Mají vaši zákazníci problémy s vyhledáváním produktů kvůli jejich složitému názvu? Podívejte se, jak našeptávač od Luigi's Boxu pomohl jedné z největších lékáren.

Potraviny

Opouštějí zákazníci často váš web, protože nenašli, co hledali? Luigi's Box vám může i s vysokou mírou odchodů.

Elektronika

Luigi's Box vám může pomoci zvýšit vaše současné tržby. Podívejte se, jaká kouzla dokáže udělat s vaším e-shopem.

Knihy

Pomozte svým zákazníkům během několika sekund najít jejich oblíbeného spisovatele nebo knihu, i když si nepamatují celý název.

B2B a SaaS

Zjistěte více o významu pokročilého vyhledávání a jeho funkcí s jednoduchou implementací bez nutnosti programování v segmentu B2B a SaaS.

Nábytek a domácí potřeby

Objevte všechny funkce, které by váš e-shop měl mít, abyste maximalizovali prodej a potěšili své zákazníky, kteří se k vám budou rádi vracet.

Domácí mazlíčci, zahrada a dílna

Poskytněte návštěvníkům webových stránek intuitivní navigaci a doporučení produktů na míru, a dopřejte jim tak tu nejlepší zákaznickou zkušenost.

Hobby potřeby a papírnictví

Neztrácejte zákazníky, protože nemohou najít produkty, které máte v nabídce. Pomozte jim snáze se dostat k požadovaným produktům a doporučte jim další, abyste dosáhli vyšších příjmů.

Sport a outdoor

Poskytněte návštěvníkům webu intuitivní navigaci a doporučujte jim produkty na míru. Dopřejete jim tak tu nejlepší zákaznickou zkušenost.

Hračky a péče o dítě

Seznamte se se všemi funkcemi, které mohou vašim zákazníkům pomoci dostat se k požadovaným produktům a zároveň je motivovat k dalším nákupům.

Průmyslové zásobování

Zjistěte, jaké výhody nabízí Luigi's Box pro internetové obchody, které nabízejí velké množství zboží a služeb.

Kosmetika a péče o tělo

Vylepšete svůj e-shop pomocí chytrých funkcí Luigi's Boxu, potěšte zákazníky příjemnými nákupními zážitky a zvyšte prodeje.

Telekomunikace

Zjednodušte zákazníkům přístup k důležitým informacím a vyhledávání produktů nebo služeb na vašem webu s telekomunikačními službami.

Finanční služby

Pomozte svým zákazníkům snadno prohlížet produkty a služby a zjednodušte navigaci v dokumentech na svém webu s finančními službami.

Luigi’s Box je e-commerce řešení, kterému důvěřuje víc než 2 000 e-shopů na celém světě