Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Vyhledávač v
odvětví elektroniky a jeho význam

Vyhledávač je v online elektronice stejně důležitý jako v jakémkoli jiném odvětví nebo podnikání. Díky inteligentnímu vyhledávači umožňuje online obchodník uživatelům rychle a přesně vyhledávat online a bez námahy přivádí uživatele k relevantním výsledkům vyhledávání pomocí klíčových slov nebo frází.

Tento cenný nástroj pomáhá zvýšit zážitek z nakupování tím, že ušetří čas a dostane zákazníky tam, kde chtějí na webu být. Co tedy očekávat od inteligentního vyhledávače?

Luigi's Box Search

Luigi’s Box Search nabízí pokročilý vyhledávač založený na umělé inteligenci, abyste z vašeho vyhledávání vytěžili maximum. Pokročilé vyhledávání umožňuje firmám a vlastníkům e‑shopů shromažďovat podrobné a správné údaje související s nákupním chováním zákazníků v reálném čase a zvyšovat konverze o více než 35 %. Luigi’s Box Search má mnoho inteligentních funkcí, které zákazníkům přinášejí nejlepší zákaznickou zkušenost a klientům nejvyšší možné příjmy.

Mezi tyto funkce patří například NLP modely pro lemmatizaci a detekci synonym, takže vaši zákazníci vždy získají výsledky s jakýmkoli formátem zadaného vyhledávacího dotazu, nebo přizpůsobení dotazu, abyste mohli produktu přiřadit požadovanou pozici ve výsledcích vyhledávání. Vylepšete své vyhledávání identifikací klíčových slov a jejich úpravou tak, aby lépe vyhovovala preferencím uživatelů pomocí hodnocení kvality, a propagujte vybrané produkty, které to nejvíce potřebují, přímo ve vyhledávání a kdykoli je přizpůsobte pomocí produktových bannerů ve vyhledávání.

Jak jinak můžete využít Luigi's Box v e‑commerce?

Luigi’s Box nabízí další jedinečné funkce, jako jsou doporučení produktů od Luigi’s Box Recommender, k zobrazení relevantních produktů nebo oblíbených položek na základě předchozích interakcí zákazníků. Recommender také nabízí návrhy na vyprodané produkty, takže zákazníci neodejdou bez nákupu, i když produkt, pro který přišli, již není dostupný.

Komplexní nástroj Luigi’s Box Analytics nabízí jasný přehled o výkonu a trendech vašeho vyhledávání, abyste mohli identifikovat a optimalizovat problémy, objevit populární klíčová slova a produkty, které uživatelé na vaší platformě nejčastěji poptávají, a další. Product listing je produkt, který byl vytvořen s cílem zlepšit zážitek zákazníků z procházení produktů a dostat online nakupování na jinou úroveň. Díky Luigi’s Box Product Listing mohou zákazníci snadno najít produkt, který hledali, zkontrolovat jeho vlastnosti, porovnat jej s ostatními, prohlédnout si recenze na produkty apod.

Funkce našeptávače od Luigi's Boxu pomohla Electronic-star vydělat více než 100 000 EUR ročně nad rámec standardních příjmů

Přestože jen malé procento zákazníků využívá při vyhledávání našeptávač, spuštění této funkce na webu Electronic-star přineslo pozitivní výsledky. Zjistěte více o tomto úspěšném příběhu a přesvědčte se o tom, jaké další kouzla Luigi’s Box dokáže.

Případová studie Electronic-star

Časté otázky

Proč je Luigi's Box ideální vyhledávač?

Luigi’s Box je e‑commerce řešení, kterému důvěřuje více než 2 000 e‑shopů po celém světě. Od začátku své cesty získala společnost několik ocenění za svou analytiku nebo vyhledávání. Integrace Luigi’s Boxu se skládá ze čtyř snadných kroků bez jakýchkoli IT dovedností nebo znalostí. Budete mít navíc k dispozici skvělý tým specialistů, kteří jsou nejlepší v tom, co dělají. Luigi’s Box nabízí několik funkcí, které z vašeho podnikání vytěží maximum.

Jaké jsou výhody používání efektivního vyhledávače?

Efektivní vyhledávač přináší lepší použitelnost, takže zákazníci mohou bez námahy najít to, co hledají. To může zvýšit prodeje, protože zákazníci, kteří snadno najdou to, co hledají, s větší pravděpodobností nakoupí, sníží se míra okamžitého opuštění, přičemž vyhledávání na stránkách nabízí příležitosti k inzerci.