Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Vyhledávač v e‑shopech s elektronikou

Vyhledávač v odvětví elektroniky a jeho význam

Vyhledávač je v elektronice stejně důležitý jako v jakémkoliv jiném oboru nebo podnikání. S inteligentním vyhledávačem umožňuje online obchodník uživatelům vyhledávat online rychle a přesně a pomocí klíčových slov nebo frází se snadno dostanou k relevantním výsledkům.

Tento cenný nástroj pomáhá zvýšit komfort při nakupování tím, že šetří čas a dostává zákazníky na webu tam, kam chtějí. Co tedy od inteligentního vyhledávače očekávat?

Luigi's Box Search

Luigi’s Box Search nabízí pokročilý vyhledávač založený na umělé inteligenci, abyste z vašeho vyhledávání vytěžili maximum. Pokročilé vyhledávání umožňuje firmám a vlastníkům e‑shopů shromažďovat podrobné a správné údaje související s nákupním chováním zákazníků v reálném čase a zvyšovat konverze o více než 35 %. Luigi’s Box Search má mnoho inteligentních funkcí, které zákazníkům přinášejí nejlepší zákaznickou zkušenost a klientům nejvyšší možné příjmy.

Mezi tyto funkce patří například NLP modely pro lemmatizaci a detekci synonym, takže vaši zákazníci vždy získají výsledky s jakýmkoli formátem zadaného vyhledávacího dotazu, nebo přizpůsobení dotazu, abyste mohli produktu přiřadit požadovanou pozici ve výsledcích vyhledávání. Vylepšete své vyhledávání identifikací klíčových slov a jejich úpravou tak, aby lépe vyhovovala preferencím uživatelů pomocí hodnocení kvality, a propagujte vybrané produkty, které to nejvíce potřebují, přímo ve vyhledávání a kdykoli je přizpůsobte pomocí produktových bannerů ve vyhledávání.

Jak jinak můžete využít Luigi's Box v e‑commerce?

Luigi’s Box nabízí další jedinečné funkce, jako jsou doporučení produktů od Luigi’s Box Recommender, k zobrazení relevantních produktů nebo oblíbených položek na základě předchozích interakcí zákazníků. Recommender také nabízí návrhy na vyprodané produkty, takže zákazníci neodejdou bez nákupu, i když produkt, pro který přišli, již není dostupný.

Komplexní nástroj Luigi’s Box Analytics nabízí jasný přehled o výkonu a trendech vašeho vyhledávání, abyste mohli identifikovat a optimalizovat problémy, objevit populární klíčová slova a produkty, které uživatelé na vaší platformě nejčastěji poptávají, a další. Product listing je produkt, který byl vytvořen s cílem zlepšit zážitek zákazníků z procházení produktů a dostat online nakupování na jinou úroveň. Díky Luigi’s Box Product Listing mohou zákazníci snadno najít produkt, který hledali, zkontrolovat jeho vlastnosti, porovnat jej s ostatními, prohlédnout si recenze na produkty apod.

G2 Recenze

Hodnocení objevování produktů

Zde se můžete dozvědět, jak uživatelé G2 hodnotili funkce objevování produktů pro e‑commerce k 13. červnu 2023.

Hodnocení
Luigi's Box
Algolia
Doofinder
Searchspring
Doporučení
Doporučení Luigi's Box
92%
Odpovědi: 44
Doporučení Algolia
87%
Odpovědi: 31
Doporučení Doofinder
89%
Odpovědi: 73
Doporučení Searchspring
84%
Odpovědi: 21
Konverze
Konverze Luigi's Box
86%
Odpovědi: 43
Konverze Algolia
82%
Odpovědi: 33
Konverze Doofinder
87%
Odpovědi: 77
Konverze Searchspring
84%
Odpovědi: 23
Personalizace
Personalizace Luigi's Box
88%
Odpovědi: 37
Personalizace Algolia
83%
Odpovědi: 35
Personalizace Doofinder
85%
Odpovědi: 78
Personalizace Searchspring
84%
Odpovědi: 23
Fasetové vyhledávání
Fasetové vyhledávání Luigi's Box
91%
Odpovědi: 35
Fasetové vyhledávání Algolia
88.5%
Odpovědi: 37
Fasetové vyhledávání Doofinder
87%
Odpovědi: 74
Fasetové vyhledávání Searchspring
91%
Odpovědi: 25
Hodnocení a relevance
Hodnocení a relevance Luigi's Box
92%
Odpovědi: 41
Hodnocení a relevance Algolia
91%
Odpovědi: 43
Hodnocení a relevance Doofinder
90%
Odpovědi: 79
Hodnocení a relevance Searchspring
87%
Odpovědi: 25

Podívejte se, jak NAY electronics využívá Luigi's Box ke zvýšení konverzního poměru až o 600 %​

Zjistěte, jak nástroj Luigi’s Box Search pomohl přednímu slovenskému obchodu s elektronikou zvýšit míru konverze z vyhledávání a eliminovat problémy s prodejem.

Případová studie NAY

Funkce našeptávače od Luigi's Boxu pomohla společnosti Electronic star získat více než 100 000 EUR ročně nad rámec standardních příjmů.

Přestože funkci našeptávače používá při vyhledávání jen malé procento zákazníků, přineslo spuštění této funkce na webových stránkách Electronic star pozitivní výsledky. Přečtěte si více o tomto úspěšném počinu a přesvědčte se sami o tom, co Luigi’s Box dokáže za kouzla.

Případová studie Electronic Star

Výhody používání funkcí Luigi’s Boxu v online odvětví s elektronikou

FAQ

Časté otázky

Proč je Luigi's Box ideální vyhledávač pro e‑shopy s elektronikou?

Luigi’s Box je e‑commerce řešení, kterému důvěřuje více než 2 000 e‑shopů po celém světě. Od začátku své cesty získala společnost několik ocenění za svou analytiku nebo vyhledávání. Integrace Luigi’s Boxu se skládá ze čtyř snadných kroků bez jakýchkoli IT dovedností nebo znalostí. Budete mít navíc k dispozici skvělý tým specialistů, kteří jsou nejlepší v tom, co dělají. Luigi’s Box nabízí několik funkcí, které z vašeho podnikání vytěží maximum.

Proč je vyhledávání v e‑shopech s elektronikou důležité?

Efektivní vyhledávač usnadňuje používání a pomáhá zákazníkům snadno najít to, co hledají. To může zvýšit prodej, protože zákazníci, kteří bez problémů najdou to, co hledají, s větší pravděpodobností nakoupí. Pokročilé vyhledávání také pomáhá snižovat míru okamžitého opuštění (bounce rate) a nabízí i příležitosti pro merchandising produktů.

Kolik lidí používá vyhledávání v e‑shopech s elektronikou?

Podle našich údajů získaných z více než 2 000 webových stránek využívá vyhledávání k nalezení požadovaných produktů více než 15 % návštěvníků elektronických e‑shopů. To je prostě příliš mnoho na to, abychom ignorovali, jak dobře vyhledávání v e‑shopu funguje.