NOVINKA: Standardy a poznatky o vyhledávání v e-commerce. Klikněte sem pro aktualizované údaje pro rok 2024.

BigCommerce Integrace

BigCommerce zvládne potřeby vašeho e-shopu, ale s Luigi's Boxem jej lze ještě vylepšit. Podívejte se sami a zjistěte více o naší integraci BigCommerce.

Co vám přinese integrace Luigi's Boxu s BigCommerce?

S Luigi’s Boxem můžete obohatit svůj web BigCommerce o vynikající vyhledávání, doporučení, výpisem produktů a analytiku. Každý z těchto nástrojů obsahuje řadu dalších funkcí, které zákazníkům zpříjemní celý proces nakupování. Náš vyhledávací nástroj pracuje s umělou inteligencí, která zajišťuje vždy ty nejlepší výsledky.

Na základě údajů získaných z předchozích nákupů zákazníků jim můžete doporučit produkty na míru. Z analytického nástroje zase vždy získáte potřebná data v reálném čase, a zvýšíte tak zákaznickou spokojenost a prodeje.

Hodnocení G2

Implementace Luigi’s Box je hračka!

Skóre implementace pro e-commerce vyhledávání ukazují některé faktory, které ovlivňují celkové hodnocení implementace produktu. Údaje o nasazení a provedení jsou prezentovány v tabulce níže.

Společnost
 • Jednoduché nastavení
 • BigCommerce
 • BigCommerce
 • Další faktory
Skóre
Luigi’s Box
 • Jednoduché nastavení: 2.58
 • BigCommerce: 2.51
 • BigCommerce: 1.07
 • Další faktory: 1.71
Jednoduché nastavení: 2.58
BigCommerce: 2.51
BigCommerce: 1.07
Další faktory: 1.71
Skóre:
7.87
Elastic Enterprise Search
 • Jednoduché nastavení: 2.47
 • BigCommerce: 2.69
 • BigCommerce: 0.46
 • Další faktory: 1.68
Jednoduché nastavení: 2.47
BigCommerce: 2.69
BigCommerce: 0.46
Další faktory: 1.68
Skóre:
7.3
Algolia
 • Jednoduché nastavení: 2.6
 • BigCommerce: 2.19
 • BigCommerce: 1.18
 • Další faktory: 1.67
Jednoduché nastavení: 2.6
BigCommerce: 2.19
BigCommerce: 1.18
Další faktory: 1.67
Skóre:
7.64
Yext
 • Jednoduché nastavení: 2.68
 • BigCommerce: 2.18
 • BigCommerce: 0.51
 • Další faktory: 0.44
Jednoduché nastavení: 2.68
BigCommerce: 2.18
BigCommerce: 0.51
Další faktory: 0.44
Skóre:
5.81
Bloomreach
 • Jednoduché nastavení: 2.48
 • BigCommerce: 1.92
 • BigCommerce: 0.78
 • Další faktory: 0.91
Jednoduché nastavení: 2.48
BigCommerce: 1.92
BigCommerce: 0.78
Další faktory: 0.91
Skóre:
6.09
Search

Co dokáže nástroj Luigi's Box Search?

Pomozte svým zákazníkům naplnit nákupní košíky pomocí rychlého, inteligentního a efektivního vyhledávání. Až začnete používat Luigi’s Box, může se vyhledávací panel snadno stát jedním z největších tahounů vašeho e-shopu. Nabízí úžasný výběr funkcí, které mohou zkrátit dobu nákupu, a stát se tak jednou z vašich tajných konverzních technik.

Podívejte se na několik pokročilých funkcí vyhledávání, které vám přinese naše vlastní integrace s BigCommerce:

Umělá inteligence

Poskytujte chytrá doporučení produktů na míru podle analýzy interakce lidí s produkty, a zvyšte míru konverze a příjmy.

Už žádné vyhledávání bez výsledků

Poskytněte svým zákazníkům vždy relevantní výsledky díky eliminaci vyhledávání bez výsledků a alternativním návrhům produktů na základě klíčových slov a podobností.

Rozšířená podpora jazyků střední a východní Evropy

Nabídněte svým klientům ze střední a východní Evropy další podporu a zajistěte každému zákazníkovi bezproblémové nakupování díky sjednocení gramatických tvarů nebo lemmatizaci.

Hlasové vyhledávání

Zvyšte spokojenost zákazníků díky velké flexibilitě pro online návštěvníky, kteří potřebují pomoc nebo chtějí používat klávesnici pro vyhledávání jednotlivých produktů.

Recommender

Co dokáže nástroj Luigi's Box Recommender?

Chcete zvýšit své prodeje, aniž byste museli hnout prstem? Nástroj Luigi’s Box Recommender je tím pravým nástrojem pro tuto práci. Každý vyhledávací dotaz vám může pomoci zvýšit prodej pomocí inteligentních boxů s doporučenými produkty, který lze umístit kamkoliv na vaše webové stránky.

Zvyšte své prodeje zobrazováním doporučených produktů na všech důležitých místech na svých webových stránkách. Podívejte se na několik jeho pokročilých funkcí:

Personalizovaná doporučení

Přizpůsobte doporučení každému zákazníkovi na míru na základě jeho předchozích vyhledávání a historie procházení.

Cross-selling

Vytvářejte balíčky s produkty a doporučujte produkty, které se skvěle hodí k těm, které již zákazníci mají v nákupních košících.

Náhled doporučení

Získejte živý náhled svých doporučení a zjistěte, co funguje a co by se mělo zlepšit, abyste vytvořili ten nejlepší zážitek pro každého online nakupujícího.

Preference podle marže

Umístěte produkty s vyšší marží, na nejvyšší místa ve výsledcích, a zvyšte tak své tržby.

Product Listing

Co dokáže nástroj Luigi's Box Product Listing?

Pokud vaše webové stránky BigCommerce obsahují širokou škálu produktů, měli byste přidat personalizované stránky s výpisem produktů. Výpis produktů pomůže vašim zákazníkům rychle najít požadované produkty, zkontrolovat popisy a obrázky produktů, porovnat je s ostatními, zobrazit recenze produktů a urychlit proces objednávky.

Podívejte se na několik inteligentních funkcí nástroje Product Listing:

Seřazení produktů

Zákazníci se ve vaší nabídce rychle zorientují, pokud produkty seřadíte podle oblíbenosti, preferencí a záměru konkrétního uživatele a své obchodní logiky.

Bannery s produkty

Propagujte vybrané produkty přímo ve výpisu produktů pomocí přizpůsobitelných produktových bannerů, které můžete kdykoliv upravit podle svých přání a potřeb.

Personalizace

Optimalizujte svůj e-shop pomocí technologie, která rozumí záměrům a preferencím zákazníků, a zjednodušte tak navigaci v kategoriích a zvyšte spokojenost zákazníků.

Merchandising

Propagujte konkrétní produkty, značky nebo kategorie nebo seřaďte seznamy produktů v pořadí, které nejlépe vyhovuje vašim obchodním cílům.

Analytics

Co dokáže nástroj Luigi's Box Analytics?

Nástroj Luigi’s Box Analytics nabízí komplexní přehled o výkonnosti vyhledávání a přehled o nákupním chování vašich zákazníků. Zjistěte více o chování zákazníků a užitečnosti vašich nástrojů a využijte tyto údaje ke zlepšení konverzního poměru a k poskytování mnohem lepších služeb zákazníkům.

Luigi’s Box vám pomůže odhalit, kde váš obchod BigCommerce potřebuje nějaká vylepšení, a oblasti, ve kterých si již vedete skvěle.

Co dokáže nástroj Luigi's Box Analytics?

Vyhledávání bez výsledků

Najděte a odstraňte ze svého e-shopu vyhledávání bez výsledků, která žádného zákazníka nepotěší a vy kvůli nim přicházíte o konverze.

Analytika doporučení produktů

Sbírejte data z nástroje Recommender a využívejte je k neustálému zlepšování svého obchodu a učte se, jak produkty prodávat online co nejefektivněji.

Sledujte oblíbené položky

Získejte údaje o nejpopulárnějších položkách, zjistěte, které kategorie jsou nejoblíbenější, a využijte tyto údaje ve svůj prospěch tak, že budete propagovat více podobných položek.

Používání našeptávače

Podívejte se, jak funguje našeptávač, a zjistěte, zda je třeba provést nějaká vylepšení v jiných oblastech webu, abyste maximalizovali jeho využití.

Sledovat video

Chtěli by jste vidět jak Luigi's Box funguje?

Díky naší bezplatné 14denní zkušební verzi se můžete dozvědět, jak může prospět vašemu e-shopu BigCommerce. Naším cílem je pomoci vašemu obchodu zlepšit se a zvýšit vaše prodeje pomocí našich funkcí Search, Recommender, Product Listing a Analytics. Naše zákaznická podpora je vždy připravena vám pomoci a ukázat vám, jak na to, pokud budete potřebovat.

Luigi’s Box poskytuje sadu nástrojů pro e-commerce společnosti, které pomáhají zvyšovat prodeje a konverze.

Integrace

Sada nástrojů Luigi’s Box zlepší uživatelské prostředí, aniž by zpomalovala vaše webové stránky. Funkci vyhledávacího panelu můžete upravit na základě interakce uživatele s vaším obsahem. Zlepšete komfort nakupujících pomocí vlastních návrhů a zvyšte své šance na úspěšný prodej.

Snadná integrace ve 4 krocích bez potřeby IT specialistů. Není vyžadována platební karta.

Promluvte si s námi

Luigi’s Box využívají společnosti ve 27 zemích světa napříč různými odvětvími.
Pokud se o našem produktu chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.

  Cena

  V Luigi’s Boxu platíte jen za to, co používáte. To znamená, že zájemci o produkt Luigi’s Box mohou kontaktovat dodavatele a získat plán a informace o cenách přizpůsobených jejich konkrétním potřebám.

  Ve formuláři nám prosím poskytněte základní informace o svých e-shopech, jako je počet produktů v katalogu a průměrná měsíční návštěvnost vašich webových stránek, a jeden z našich specialistů se s vámi co nejdříve spojí. Tyto faktory ovlivní, kolik bude váš plán na míru stát.

  Zobrazit ceník