Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Vyhledávač ve zdravotnictví

Důležitost vyhledávání v segmentu zdravotnictví

Vyhledávání na stránkách v segmentu zdravotnictví se používá především na webových stránkách řetězcových lékáren a poskytovatelů zdravotní péče. Využívání jejich služeb se zvýšilo zejména v době pandemie COVID-19. Díky online lékárnám mohou pacienti snadno zjistit, kde bude daný léčivý přípravek dostupný, objednat si ho online nebo pořídit pravidelně užívané léky na předpis bez návštěvy lékaře.

Luigi's Box Search

Pokročilý nástroj Luigi’s Box Search je nástroj založený na umělé inteligenci, který vám umožní získat z vyhledávání maximum. Jde o jedinečné technologické řešení, které využívá strojové učení a umělou inteligenci k optimalizaci pořadí výsledků vyhledávání a rozpoznávání synonym.

Kromě toho má Luigi’s Box Search několik pokročilých funkcí pro dosažení nejlepšího zážitku z vyhledávání, jako je inteligentní našeptávač s dokonalou funkcí vyhledávání při psaní, kdy zákazníci získají požadované výsledky během zlomku sekundy. V neposlední řadě je to filtrování výsledků vyhledávání přes intuitivní uživatelské rozhraní podle různých faktorů a přizpůsobení kategorií, rozpoznávání kódů produktů, které zákazníkům pomůže rychle najít požadovaný produkt a zvýšit návštěvnost e‑shopu a mnoho dalších.

Jak jinak můžete využít Luigi's Box ve zdravotnictví?

Luigi’s Box nabízí další jedinečné nástroje, jako je doporučení produktů pomocí nástroje Luigi’s Box Recommender, který zobrazuje personalizovaná doporučení produktů na základě preferencí zákazníků a předchozích vyhledávání.

Komplexní nástroj Luigi’s Box Analytics vám pomůže získat přehled o vašem vyhledávání a také dokáže sledovat trendy ve vyhledávání a nákupech ovlivněné ročním obdobím, počasím nebo aktuálními nemocemi v populaci.

Luigi’s Box Product Listing zvyšuje prodeje a konverze tím, že zlepšuje zážitek z prohlížení. Zákazníci mohou produkt snadno najít, zkontrolovat jeho vlastnosti, porovnat jej s ostatními a nakonec si jej zakoupit.

Výhody používání nástrojů Luigi's Boxu ve zdravotnictví

Chytré řešení pro farmaceutického giganta

Člen největší lékárenské sítě v EU zvýšil s Luigi's Boxem poměr konverzí z vyhledávání o 9,49 %.

Přečíst případovou studii

Dr.Max zvýšil konverzní poměr konkrétní kategorie produktů o 230 % za jeden měsíc

Dr.Max je jedním z lídrů na trhu on-line lékáren s nabídkou více než 12 000 produktů.

Přečíst případovou studii

Časté otázky

Proč je Luigi's Box ideální vyhledávač pro lékárny a zdravotnické e‑shopy?

Luigi’s Box je e‑commerce řešení, kterému důvěřuje více než 2 000 e‑shopů v celé Evropě. Od svého založení získala společnost několik ocenění za svou analytiku nebo vyhledávání. Integrace Luigi’s Box se skládá ze čtyř snadných kroků bez jakýchkoli IT dovedností nebo znalostí. Máme navíc k dispozici skvělý tým specialistů, kteří jsou nejlepší v tom, co dělají. Luigi’s Box nabízí několik funkcí, které z vašeho podnikání vytěží maximum.

Jaké jsou výhody používání vyhledávání na zdravotnických stránkách?

Představte si, že pouhé stažení aplikace může zlepšit péči o pacienty a usnadnit život poskytovatelům zdravotní péče i pacientům. Uživatelé mohou najít produkt online, objednat si ho a jednoduše vyzvednout. Pokročilé a neustále se učící vyhledávání je v těchto e‑shopech nebo aplikacích zásadní, protože uživatelé nechtějí trávit mnoho času hledáním konkrétního produktu a toto hledání by jim mělo pomoci bez námahy najít to, co hledají.

Nabízí Luigi's Box bezplatnou zkušební verzi a co zahrnuje?

Ano, Luigi’s Box nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi. Tato zkušební verze obsahuje všechny funkce z naší živé ukázky. Během 14 dnů se můžete dozvědět více o výkonu vyhledávání pomocí naší Luigi’s Box Analytics a jejího chytrého řídicího panelu. Po skončení zkušebního období vás bude kontaktovat jeden z našich odborníků s přizpůsobenou spoluprací.