Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Chytré řešení pro farmaceutického giganta

Člen největší lékárenské sítě v EU zvýšil s Luigi's Boxem poměr konverzí z vyhledávání o 9,49 %.

Chytré řešení pro farmaceutického giganta

Jak jsme pomohli členovi největší lékárenské sítě v EU zvýšit poměr konverzí z vyhledávání o 9,49 % díky našemu intuitivnímu vyhledávání.

230.000.000 EUR

Roční tržby BENU – člena největší farmaceutické sítě v EU – PHOENIX Group.

Luigi’s Box byl založen v roce 2017 jako reakce na nízkou úroveň vyhledávání v mnoha e-shopech. Naše unikátní technologie využívá umělou inteligenci a strojové učení, aby bylo možné optimalizovat pořadí výsledků vyhledávání a rozpoznávat synonyma.

Výzvy

  1. Zákazníci nemohli najít konkrétní produkty, pokud jejich název nenapsali přesně
    Řešení: S intuitivním vyhledáváním jsou zákazníci schopni najít relevantní produkty, i když jejich názvy zadají s překlepem nebo použijí alternativní a slangové pojmenování.
  2. Vyhledávání se nespustilo, dokud zadaná fráze neobsahovala aspoň tři znaky
    Řešení: Náš našeptávač zákazníkům nabízí výsledky už od prvního znaku. Tímto způsobem dochází k okamžité interakci zákazníka s e-shopem BENU, což přispívá k udržení jeho pozornosti a zvyšuje pravděpodobnost nákupu.
  3. Během pandemie covid-19 nedokázali zákazníci najít nejnaléhavější medicínské produkty
    Řešení: Náš algoritmus se neustále učí, a proto je schopný zaznamenat změny v uživatelském chování, rozpoznat krizové situace a poskytnout zákazníkům aktuální informace a výsledky vyhledávání.

Integrace

Pilot spuštěný bez klientova IT týmu

Pilotní verzi našeptávače jsme spustili na webu Benulekaren.sk bez potřeby zapojit IT oddělení BENU nebo jeho externí dodavatele IT služeb. Klient poskytl XML feedy a aplikace našeho skriptu byla pomocí Google Tag Manageru otázkou několika minut. Ušetřený čas jsme tak mohli věnovat hladkému spuštění pilota.

O integraci se postará Luigi's Box

Implementace vyhledávání s našeptávačem proběhla hladce díky aktivní spolupráci PeckaDesign (poskytovatel e-shopové platformy) a Luigi’s Boxu. Vývojáři z PeckaDesign využili API integraci na spuštění okamžité synchronizace informací o produktech.

Okamžitý účinek

Luigi’s Box okamžitě zlepšil interakce zákazníka s vyhledáváním. Přetažením myší zobrazíte rozdíl mezi původním vyhledáváním a Luigi’s Boxem.

Pa Pharmacy search results after implementing Luigi's Box.

Obchodní výsledky

Abychom zjistili, jak je nové vyhledávání efektivní, porovnali jsme ho s původním řešením v A/B testu. Testování probíhalo od 27. června do 26. července 2020. Traffic byl rozdělený A: 55,71 %, B: 44,29 %. Čísla hovoří jasně:

Luigi's Box

Luigi’s Box zvýšil konverzní míru vyhledávání o 9,49 %!

Nepřetržitá zákaznická podpora

Během provádění A/B testu i po integraci vyhledávání s našeptávačem členové týmu Luigi’s Box aktivně komunikovali s produktovými manažery BENU a poskytovali podporu dodavateli e-shopové platformy PeckaDesign.

Jaké výhody přináší Luigi's Box našim klientům

Jak Muziker a Luigi’s Box vylepšily doporučení produktů

Připraveni na inspiraci? Podívejte se na naši studii případu a dozvíte se, jak Muziker a Luigi's Box společně zpřevratili online doporučení produktů.

Přečíst případovou studii

Společnost Diego zaznamenala nárůst konverzí o 28 %

Diego je známý prodejce podlahových krytin v regionu střední a východní Evropy, který se rozhodl začlenit Luigi's Box do svého online podnikání a dosáhl skvělých výsledků.

Přečíst případovou studii

EXIsport dosahuje impozantního zvýšení CTR v nástroji recommender o víc než 50%

Testy jasně ukázaly, že nástroj Luigi's Box Recommender má mnohem lepší výsledky než původní nástroje pro doporučování. Jeho nasazením v kategoriích získali další cenné transakce.

Přečíst případovou studii

Datart: Co stojí za 19% nárůstem konverzí? A/B test

Po vyhodnocení výsledků A/B testů vyhledávání se ukázalo, že řešení Luigi's Box je prokazatelně lepší než původní verze.

Přečíst případovou studii

Správná doporučení produktů dokážou zvýšit obrat

Luigi's Box Recommender nabízí řadu výhod, se kterými můžete pohodlně zvýšit obrat svého e-shopu.

Přečíst případovou studii
;