Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Vyhledávání na webu pro e-shopy s potravinami

Pomáháme obchodům s potravinami s vyhledáváním

První věc, kterou návštěvníci udělají, když vstoupí na váš web, je velmi často použití vyhledávacího pole. Efektivní řešení vyhledávání je proto nutností. Je to funkce, která umožňuje uživatelům prohledávat obsah daného webu (webové stránky, katalogy produktů, články, videa a mnoho dalšího) s rychlostí a přesností, které se často označují jako relevantní. Je to zásadní funkce každého e-shopu a online obchody s potravinami nejsou výjimkou.

Luigi's Box Search

Vyhledávací nástroj Luigi’s Box Search pomáhá zákazníkům pomocí umělé inteligence najít to, co hledají, předpovídá záměr zákazníků od první interakce, zlepšuje personalizaci obsahu webových stránek a zobrazuje relevantní výsledky vyhledávání. Tento nástroj nabízí mnoho funkcí pro úpravu výsledků vyhledávání tím, že se vypořádá s překlepy, synonymy, diakritikou a delšími strukturami slov.

Díky rozšířenému vyhledávání od Luigi’s Boxu můžete navíc svým zákazníkům pomoci snáze najít to, co hledají, pomocí funkcí jako hlasové vyhledávání nebo chytré kódy produktů a zahrnout do vyhledávání různé varianty produktů. Zákazníkům tak poskytnete komplexnější výběr.

Usnadněte zákazníkům vyhledávání na mobilních zařízeních bez ohledu na velikost obrazovky. Zjednodušte jim vyhledávání dalších informací, jako je dodací doba, ceník apod. na vašich stránkách tak, že je zpřehledníte.

Jak jinak můžete využít Luigi's Box v e-shopu?

Luigi’s Box nabízí další jedinečné nástroje, jako je doporučování produktů pomocí nástroje Luigi’s Box Recommender, který zobrazuje relevantní produkty nebo oblíbené položky podle preferencí zákazníků a předchozích vyhledávání. Recommender také nabízí návrhy na vyprodané produkty, takže zákazníci neodejdou bez nákupu, i když produkt, pro který přišli, již není dostupný.

Luigi’s Box také poskytuje komplexní analytiku, abyste získali přehled o vyhledávání zákazníků, nejčastěji nakupovaných položkách za určité období a dalších trendech, které vám pomohou s merchandisingem.

A v neposlední řadě funkce Luigi’s Box Product Listing zvyšuje prodeje a konverze tím, že zlepšuje zážitek z prohlížení. Zákazníci mohou produkt snadno najít, zkontrolovat jeho vlastnosti, porovnat ho s ostatními a nakonec si ho zakoupit. Používání těchto produktů váš web nezpomalí.

Důvěřuje nám víc než 3 000 online firem

Výhody používání funkcí Luigi's Boxu v e-shopech s potravinami

Zjistěte více o tom, jak Luigi’s Box pomohl jednomu z největších českých online prodejců a oblíbenému e-shopu s potravinami. Optimalizací vyhledávání jsme nejen zvýšili konverze z vyhledávání, ale snížili míru odchodů o 38 % a počet vyhledávání bez výsledků až o 74 %.

Podívejte se, jak Košík.cz díky Luigi's Boxu zvýšil míru konverze z vyhledávání o 10,5 %​.

Tyto výsledky jsou perfektní, protože i malé změny zlepšily nákupní zážitek zákazníků tím, že získali relevantnější výsledky vyhledávání. Není to úžasné?

arrow top right
Recenze na G2

Hodnocení objevování produktů

Zde se můžete dozvědět, jak uživatelé G2 hodnotili funkce objevování produktů pro e-commerce k 13. červnu 2023.

Hodnocení
Luigi's Box
Algolia
Doofinder
Searchspring
Doporučení
Doporučení Luigi's Box
92%
Odpovědi: 44
Doporučení Algolia
87%
Odpovědi: 31
Doporučení Doofinder
89%
Odpovědi: 73
Doporučení Searchspring
84%
Odpovědi: 21
Konverze
Konverze Luigi's Box
86%
Odpovědi: 43
Konverze Algolia
82%
Odpovědi: 33
Konverze Doofinder
87%
Odpovědi: 77
Konverze Searchspring
84%
Odpovědi: 23
Personalizace
Personalizace Luigi's Box
88%
Odpovědi: 37
Personalizace Algolia
83%
Odpovědi: 35
Personalizace Doofinder
85%
Odpovědi: 78
Personalizace Searchspring
84%
Odpovědi: 23
Fasetové vyhledávání
Fasetové vyhledávání Luigi's Box
91%
Odpovědi: 35
Fasetové vyhledávání Algolia
88.5%
Odpovědi: 37
Fasetové vyhledávání Doofinder
87%
Odpovědi: 74
Fasetové vyhledávání Searchspring
91%
Odpovědi: 25
Hodnocení a relevance
Hodnocení a relevance Luigi's Box
92%
Odpovědi: 41
Hodnocení a relevance Algolia
91%
Odpovědi: 43
Hodnocení a relevance Doofinder
90%
Odpovědi: 79
Hodnocení a relevance Searchspring
87%
Odpovědi: 25

Proč je Luigi's Box ideální vyhledávací software pro e-shopy s potravinami?

Jaké výhody přináší e-shopům s potravinami vyhledávání na webu?

Efektivní vyhledávání na webu pomáhá zákazníkům rychle najít to, co hledají. To zvyšuje pravděpodobnost prodeje, protože zákazníci, kteří dokážou najít požadované produkty, pravděpodobněji dokončí nákup. Snižuje také míru okamžitého opuštění a usnadňuje merchandising.

Proč váš e-shop s potravinami potřebuje kvalitní řešení vyhledávání na webu?

Naše studie ukázala, že téměř 25 % návštěvníků e-shopů s potravinami používá k nalezení požadovaných produktů vyhledávání. To znamená, že celá čtvrtina všech návštěvníků bude mít negativní zkušenost, pokud vyhledávání nefunguje dobře, a vy přijdete o potenciální prodeje.