Alternativa Sinequa

Odhalte potenciál zdokonaleného podnikového vyhledávání s funkcemi Luigi's Boxu

Sinequa poskytuje inteligentní podnikové vyhledávání a analytiku na bázi umělé inteligence, která zlepšuje relevanci vyhledávání v různých odvětvích, například ve zdravotnictví, financích a státních úřadech.

Sinequa využívá pokročilé možnosti zpracování přirozeného jazyka a lépe rozumí kontextu a záměru vyhledávacího dotazu uživatele. To zní dobře, že? Našli jsme však nedostatky, na kterých je třeba zapracovat. Pojďme se na ně společně podívat.

Společnost Sinequa patří ke špičce mezi poskytovateli podnikového vyhledávání. Stále je však co zlepšovat. Podívejte se na několik chytrých funkcí Luigi’s Boxu, které mohou podnikové vyhledávání na vašem webu vylepšit.

Srovnání: Luigi’s Box vs. Sinequa

Sinequa patří mezi přední poskytovatele vyhledávání. Vždy je ale co zlepšovat. Podívejte se na několik nových inteligentních funkcí Luigi’s Boxu, které mohou zlepšit zážitek z vyhledávání na vašem webu.

Funkce
Luigi's Box
Sinequa
Samoobslužná integrace bez programování Jednoduchá integrace, kterou zvládnete sami bez podpory IT týmu
tick
tick
Integrace API Bezproblémová backendová integrace pomocí API
tick
tick
Pokročilá jazyková podpora Špičkové zpracování evropských jazyků včetně regionu střední a východní Evropy
tick
cross
Návrhy synonym Návrhy synonym pomocí umělé inteligence pro všechny jazyky psané latinkou
tick
cross
Výpis produktů Veškeré výhody pokročilého řazení v seznamech produktů
tick
cross
Doporučování produktů Personalizované doporučování obsahu
tick
tick
Multiplatformová analytika Analytika kompatibilní s jakýmkoliv vyhledávačem
tick
cross
Připnutí na pozici Přiřazení produktu na požadovanou pozici ve výsledcích vyhledávání
tick
cross
Offline A/B testování Možnost vidět výsledky před spuštěním bez rizik
tick
cross
Umělá inteligence / strojové učení Umělá inteligence / strojové učení k personalizaci zážitku z nakupování
tick
tick
Hlasové vyhledávání Možnost vyhledávat produkty bez nutnosti psát
tick
cross
Last update: 07/02/2023

Potřebujete pomoci s migrací? Nebo chcete vidět, jak fungují nástroje Luigi’s Box Search a Recommender?

  • tick Zkušební verze na 14 dní zdarma
  • tick Bez platební karty
  • tick Zrušení kdykoliv
Prezentace produktu

Čím je Luigi's Box tak výjimečný?

Profesionální tým podpory

Žádní chatboti, ale milí lidé, kteří reagují, vnímají zpětnou vazbu a vždy rádi pomohou.

Integrace, kterou zvládnete sami

Možnost snadné frontendové integrace. Stačí do GTM vložit jeden řádek kódu.

Intuitivní rozhraní

Uživatelsky přívětivá administrace s nastavením všech funkcí pro zefektivnění nakupování ve vašem e-shopu.

Vše na jednom místě

Komplexní ovládací panel s analytickými daty, který je vždy k dispozici pro sledování maximální efektivity.

Jak vybrat alternativu Sinequa?

Sinequa je komplexní řešení pro organizace, které potřebují získat přehled o velkém množství nestrukturovaných dat. Přečtěte si více o rozhodujících faktorech moderního podnikového vyhledávání, které byste měli zvážit při výběru alternativy Sinequa.

Vícejazyčná podpora

Velké podniky mají často zaměstnance po celém světě. Podpora více jazyků je tedy klíčová.

Vícejazyčné vyhledávání umožňuje podnikům vyhledávat a analyzovat data v různých jazycích. Zaměstnanci tak mohou vyhledávat, nacházet a analyzovat data v jazyce, který jim nejvíce vyhovuje, což může výrazně zlepšit uživatelskou zkušenost a produktivitu.

Různé možnosti integrace

Poskytovatelé podnikového vyhledávání by měli nabízet více možností integrace, protože různé organizace mají různé systémy, nástroje a pracovní postupy, na které spoléhají.

Pokud poskytnete různé možnosti integrace, zajistíte lepší uživatelskou zkušenost a zvýšíte své šance mezi konkurencí, protože společnosti si mohou z možností integrace vybrat tu, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám a možnostem.

Zpracování přirozeného jazyka a strojové učení

Sinequa využívá zpracování přirozeného jazyka (NLP) a strojové učení k porozumění lidskému jazyku, což vede k lepšímu zážitku z vyhledávání.

Možnosti analytiky

Sinequa nabízí analytiku jako součást své platformy pro podnikové vyhledávání. Analytická funkce v nástroji Sinequa umožňuje uživatelům získat přehled a přijímat rozhodnutí založená na datech tím, že poskytuje možnost vyhledávat, analyzovat a vizualizovat velké množství dat.

Platforma rovněž umožňuje vytvářet vlastní ovládací panely, přehledy a upozornění, které uživatelům pomáhají sledovat KPI specifické pro jejich podnikání. Jednou z předních analytických funkcí je textová analýza, která uživatelům umožňuje extrahovat z textu entity, pojmy, pocity a další informace.

Co o Luigi's Boxu říkají naši zákazníci

„Velmi dobrý vyhledávač a nástroj na doporučování produktů.“

Dobrý vyhledávač a systém doporučování, který lze vyladit individuálním nastavením v pozadí. Je velmi užitečný, zejména pokud máte velmi rozsáhlou nabídku produktů.

Petr M.
Ověřený uživatel G2
Celá recenze na G2

„Skvělý produkt pro zákazníky. Velmi užitečný pro růst příjmů.“

Systém správy s mnoha funkcemi, přehledy a měsíční shrnutí v e-mailu, skvělá podpora (rychlá, dobrá doporučení, komunikace a další), stabilní.

Jozef F.
G2 verified user
Celá recenze na G2

Proč je Luigi's Box vhodnou alternativou Sinequa?

Připnutí na pozici

Luigi’s Box poskytuje pro podnikové vyhledávání funkci připnutí na pozici, která urychluje celý proces vyhledávání tím, že umožňuje správcům nebo manažerům zvýraznit pro své zaměstnance nejdůležitější nebo nejpodstatnější obsah.

Pomocí funkce připnutí na pozici lze navíc propagovat konkrétní dokumenty, zprávy nebo jiný relevantní obsah v aktuálním podnikovém kontextu nebo projektu.

Správa synonym

Neustále se vyvíjející umělá inteligence je hlavním pilířem Luigi’s Boxu. Díky ní si naše vyhledávání dokáže poradit s překlepy, diakritikou a synonymy, což zajišťuje, že uživatelé vždy najdou informace, které hledají.

V případě podnikového vyhledávání jsou důležitým prvkem synonyma. Jejich používání může zvýšit přesnost a relevanci výsledků vyhledávání zejména v případech, kdy dotaz uživatele přesně neodpovídá hledanému obsahu, a zlepšit tak uživatelský komfort.

Product Listing

Další skvělou funkcí je v podnikovém vyhledávání Product Listing. Zejména pokud se podnikový vyhledávací systém používá k vyhledávání produktů nebo katalogů, zobrazí funkce Product Listing seznam relevantních produktů, které odpovídají vyhledávacímu dotazu uživatele, spolu s podrobnostmi, jako jsou popisy produktů, obrázky, ceny a dostupnost.

To může uživatelům pomoci rychle najít hledané produkty a učinit informované rozhodnutí o nákupu, zejména ve velkých organizacích s rozsáhlými katalogy produktů.

Inteligentní funkce vyhledávání

Luigi’s Box poskytuje několik pokročilých vyhledávacích funkcí, které zlepšují uživatelský komfort, což je důležité zejména v podnikovém vyhledávání, kde je čas uživatele drahý a je třeba, aby snadno a rychle našel potřebné informace.

Mezi tyto funkce patří zvýrazňování, kontextové vyhledávání, vyhledávání dokumentů, skládání slov, mnoho možností filtrování, fasetové vyhledávání, strojové učení, NLP a další.

Získejte bezplatnou konzultaci po telefonu

Domluvte si bezplatnou konzultaci s jedním z našich integračních specialistů. Ukážeme vám, jak může Luigi’s Box zlepšit uživatelskou zkušenost s vaším e-shopem a zvýšit váš konverzní poměr.

Objevte funkce Luigi's Boxu

Luigi’s Box Analytics

Komplexní analýza, která identifikuje problémy s vyhledávacími dotazy a pomáhá zjistit, jak je optimalizovat.

Luigi’s Box Recommender

Personalizované boxy s doporučenými produkty pomáhají zvýšit průměrnou hodnotu objednávek a mohou být umístěny kdekoliv na webových stránkách.

Luigi’s Box Search

Inteligentní vyhledávání s našeptávačem pomáhá návštěvníkům rychle najít hledané produkty, a tím výrazně šetří čas strávený nakupováním. Dokáže si poradit s jakýmkoliv vyhledávacím dotazem.

Luigi's Box Product Listing

Personalizované stránky s výpisem produktů, které jsou seřazeny tak, aby zlepšovaly zážitek z prohlížení, podporovaly vaše obchodní cíle a zvyšovaly příjmy.

Získejte bezplatnou konzultaci po telefonu s jedním z našich expertů na e-commerce. Ukážeme vám, jak může Luigi’s Box pomoci vašemu online podnikání.

Pojďme to probrat

Časté otázky

Kdo používá podnikové vyhledávání a proč je důležité?

Podnikové vyhledávání je určeno především pro zaměstnance podniků. Jeho hlavním úkolem je poskytnout digitálním pracovníkům co nejrychleji ty nejrelevantnější informace.

Výhodou podnikového vyhledávání je zlepšení odbornosti, produktivity a spokojenosti zaměstnanců.

Jaké jsou nejdůležitější funkce podnikového vyhledávání?

Podnikové vyhledávání umožňuje vyhledávání a zjišťování informací z nejrůznějších zdrojů včetně strukturovaných a nestrukturovaných dat. Z tohoto důvodu musí přirozené zpracování jazyka a strojové učení rozumět kontextu, a tím zlepšovat výsledky vyhledávání.

Mělo by také podporovat různé jazyky, nabízet různé možnosti integrace, být škálovatelné, nastavitelné a zabezpečené.

Kdo využívá Sinequa?

Mezi zákazníky Sinequa patří například NASA, Pfizer, SIEMENS nebo AstraZeneca.

Jaká je nejlepší alternativa Sinequa?

Nejlepší alternativy, které nabízejí kvělé funkce vyhledávání a mají výborná hodnocení, jsou například Algolia, Bloomreach, Coveo, Yext nebo Luigi’s Box, který má navíc zkušební verzi na 14 dní zdarma a dostupné ceny.