Kolik zákazníků používá vyhledávání? Dozvíte se v našem e-booku!

Vyhledávací plugin pro WordPress

Vyhledávání na stránkách WordPress

WordPress je nejpoužívanější open-source systém pro správu obsahu, a potřebuje tedy špičkové řešení vyhledávání na stránkách, protože je zásadní, aby uživatelé našli, co hledají.

Proč váš web potřebuje efektivnější vyhledávací pole

Většina populárních vyhledávacích pluginů pro WordPress nenabízí pokročilé funkce a požadovanou kvalitu vyhledávání. Právě zde se osvědčuje Luigi’s Box se svým inteligentním vyhledáváním a doporučováním produktů s umělou inteligencí, který vylepšuje výchozí funkce vyhledávání a poskytuje uživatelům WordPressu tu nejlepší uživatelskou zkušenost.

Přečtěte si další informace o tom, jak může Luigi’s Box zlepšit efektivitu vyhledávání a jak snadná je jeho implementace.

Proč většina vyhledávacích pluginů pro WordPress moderním e‑commerce webům nestačí?

Většina bezplatných vyhledávacích pluginů pro WordPress nemá pokročilé funkce, které nabízí Luigi’s Box. Luigi’s Box se může pochlubit několika klíčovými nástroji, které vám pomohou poskytovat špičkové služby zákazníkům.

Díky umělé inteligenci a strojovému učení můžete zobrazovat relevantní výsledky vyhledávání každému zákazníkovi na míru podle údajů o jeho předchozích nákupech nebo interakcí na vašem webu. A to vše rychlostí blesku, a vaši zákazníci tak mohou objevit mnohem víc produktů.

Je Luigi's Box dostupný jako plugin pro WordPress?

Luigi’s Box není plug-and-play řešení dostupné přímo ve WordPressu. Je však vhodné pro jakýkoliv web WordPress díky naší snadné implementaci ve 4 krocích, která nevyžaduje žádné znalosti kódování.

Implementace

Implementace Luigi's Boxu pro WordPress

Integrace probíhá ve čtyřech jednoduchých krocích, aniž byste museli zapojit své IT oddělení.

Analytika vyhledávání

Stačí vám tři minuty, základní informace a účet si můžete vytvořit zdarma.

Vložení kódu do e‑shopu

Jednoduše použijte TAG manager a vložte do svého e‑shopu sledovací skript.

Objevování nových příležitostí

Spustí se analytika a vy začnete objevovat nové příležitosti, abyste mohli dosahovat lepších výsledků.

Nekonečné možnosti

Je jen na vás, jestli se rozhodnete začít využívat celý potenciál svého e‑shopu s dalšími službami.

Prediktivní vyhledávání s našeptávačem

Dynamické vyhledávání s funkcí našeptávače od Luigi’s Boxu reaguje od prvního stisknutí klávesy. Když zákazník začne do vyhledávacího pole psát hledaný výraz, našeptávač okamžitě zobrazí relevantní obsah a návrhy k vyhledávání.

Výsledkem je, že vyhledávání s našeptávačem šetří čas (zejména na mobilních zařízeních) a zvyšuje přesnost vyhledávání, protože umožňuje uživatelům opakovat dotaz ve vyhledávacím poli současně s rozbalováním výsledků.

Pokročilý vyhledávač s umělou inteligencí

Luigi’s Box poskytuje vyhledávač na webu řízený umělou inteligencí, který dokáže předvídat chování zákazníků díky vyhledávacím algoritmům s podporou strojového učení. Tyto algoritmy přizpůsobují výsledky každému zákazníkovi na základě jeho historie vyhledávání a preferencí.

Vyhledávání s využitím umělé inteligence zvýší prodeje tím, že uživatelům usnadní nákupní cestu a poskytne jim personalizované a přesné výsledky vyhledávání.

Poznejte své zákazníky. Poskytněte každému návštěvníkovi příjemnou zkušenost s objevováním produktů přizpůsobenou na míru a zvyšujte své prodeje.

  • tick Zkušební verze na 14 zdarma
  • tick Bez platební karty
  • tick Zrušení kdykoliv
Vytvořte si účet zdarma

Jaké přináší Luigi's Box výhody?

Zvýšení celkového obratu

Naše nástroje pomáhají zákazníkům rychleji a efektivněji najít to, co hledají, a navíc jim pomáhají objevovat nové produkty, což vede k vyšším prodejům.

Více opakovaných nákupů

Naše nástroje zlepšují UX e‑shopu. Zákazníci se rádi vracejí na místa, se kterými měli dobrou zkušenost a kde rádi nakupují.

Vyšší průměrná hodnota objednávek

Podle toho, co si zákazníci v e‑shopu prohlíželi a co obvykle kupují, jim můžeme poradit, co by ještě mohli potřebovat.

Podpořte své marketingové aktivity

Naše nástroje se starají o zisk e‑shopu. Uspořádávají produkty tak, aby pravděpodobnost nákupu byla co nejvyšší.

Co s vašimi stránkami dokáže kvalitní vyhledávací pole

Zjistěte více o výhodách intuitivního vyhledávání. Jak může intuitivní vyhledávání pomoci vašim zákazníkům najít to, co hledají, a odcházet z vašich webových stránek vždy maximálně spokojeni, a tím zvýšit vaše tržby?

Zohledňujte chování zákazníků

Při vyhledávání výrazu „antivirus“ mohou výsledky vyhledávání zobrazit notebooky s integrovanými antivirovými balíčky. Zákazníci, kteří hledají antiviry, se ale o notebooky vůbec zajímat nemusí.

Personalizujte vyhledávání od první interakce

Můžeme předvídat záměry a preference zákazníků na základě jejich kliknutí na produkty, kategorie, značky nebo filtry – čím více interakcí provedou, tím lepší je personalizace obsahu webu a relevance výsledků vyhledávání.

Expandujte do zahraničí snadno

Při expanzi do zahraničí se musíte postarat o lokalizaci. S námi si rozhodně nebudete muset dělat starosti s vyhledáváním. Cizí jazyky pro nás nejsou problém. Luigi’s Box se používá ve 27 zemích.

Upravujte výsledky vyhledávání

V průměru 13 % vyhledávání nezobrazí žádné výsledky. Naši klienti ale hlásí čísla mezi 1 a 5 %. Využijte naše nastavení a vypořádejte se s překlepy, synonymy nebo diakritikou.

Zúžte výsledky pomocí fasetových vyhledávacích filtrů

Pro různé produkty mohou být relevantní různé filtry. Naše algoritmy vědí, jaké filtry jednotlivé kategorie produktů potřebují, a zákazníci nejsou mateni nerelevantními filtry.

Přečtěte si naše případové studie

+600%

search conversion rate

Přečíst případovou studii
+320%

average conversion rate

Přečíst případovou studii
+100,000 €

on top of standard yearly revenue

Přečíst případovou studii
+96%

search conversion rate

Přečíst případovou studii
+10,5%

search conversion rate

Přečíst případovou studii
Answear logo
Doubled

search usage

Přečíst případovou studii
+9,49%

search conversion rate

Přečíst případovou studii
+ 15%

increase revenue

Přečíst případovou studii

Časté otázky

Je Luigi's Box vyhledávací plugin pro WordPress?

Luigi’s Box není k dispozici jako pokročilý vyhledávací plugin přímo ve WordPressu. Je ale vhodný pro jakýkoliv web WordPress a nabízí extrémně rychlou a bezproblémovou implementaci, ke které nepotřebujete umět kódovat ani pomoc vývojářů.

Je Luigi's Box vhodné řešení vyhledávání pro WordPress?

Online trh nabízí mnoho pokročilých řešení pro vyhledávání na stránkách e‑commerce platforem. Přesto se domníváme, že naše řešení patří mezi ta nejoblíbenější na trhu. Je tou nejlepší volbou pro nahrazení výchozího vyhledávání ve WordPressu, protože poskytuje pokročilé funkce vyhledávání, ochotnou podporu, jednoduchou integraci a ceny založené na používání.

Má Luigi's Box ve výchozím nastavení funkci našeptávače?

Ano. Luigi’s Box poskytuje našeptávač jako výchozí vyhledávací funkci našeho řešení, takže k jejímu spuštění není třeba žádné další kódování ani pomoc IT specialistů z vaší strany.

Jaký má Luigi's Box ceník?

Cena služby Luigi’s Box je závislá na používání. Jednotky se vypočítávají z požadavků na vyhledávání, počtu produktů, zobrazení stránek a dalších údajů.